Wyszukiwałeś:

257

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 257

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

Chrysler a'la Rolls-Royce

Na wystawie w Detroit Chrysler zademonstrował, jak w niedalekiej przyszłościmoże wyglądać flagowa, luksusowa limuzyna tej marki.

 

Cadillac CTS: Kanciasty prestiż

Globalizacja w motoryzacji rozciąga swoje macki na kolejnych producentówi ich marki. W ubiegłym roku w Europie, w tym także i w Polsce, zadebiutowałatypowo amerykańska marka - Cadillac. Mieliśmy okazję sprawdzić, jak sprawujesię model Cadillac CTS.

 

Ssangyong w Inowrocławiu

W kwietniu Ssangyong zyskał nowego dystrybutora w Polsce. To firmaRóżalski Auto z Inowrocławia. Nowa stacja dealerska - SsangyongRóżalski - ruszyła już w tym miesiącu, obejmując zarównosprzedaż nowych aut, jak i pełen zakres usług serwisowych.

 

Spadek produkcji

Całkowita produkcja samochodów osobowych w kwietniu w porównaniu dopoprzedniego rekordowego miesiąca - marca zmniejszyła się o ponad 13%.Nieznacznie spadła również produkcja aut dostawczych. W ubiegłym miesiącupolskie fabryki opuściło 58 859 samochodów, mimo to jest to wynik o 7%większy w porównaniu do kwietnia 2005 roku - wynika z analiz Samaru.

 

Słabszy Cayman w akcji

Po bardzo udanym debiucie modelu Cayman S jesienią 2005 roku, Porscheprezentuje nową wersję sportowego coupe, które wejdzie do sprzedaży jużlatem tego roku. Samochód ten został zbudowany na płycie podłogowej seriiBoxster, a napędzany będzie silnikiem V6.

 

Więcej mocy w Porsche

Wraz z początkiem nowego roku modelowego, Porsche Boxster oraz Boxster Szostaną ulepszone pod względem mocy oraz momentu obrotowego. Oba modelecharakteryzować będzie lepsza wydajność na drodze połączoną z niższymzużyciem paliwa.

 

Sportowe XC90

Szwedzkie Volvo przygotowało dla fanów sportowej jazdy nie lada atrakcję. Dosprzedaży wchodzi właśnie nowa wersja popularnego modelu XC90. Otrzymał onprzyrostek Sport, dzięki kilku zmianom, dzięki którym jego sylwetka nabrałaodpowiedniego charakteru.

 

Nowe, szybsze Evo

Brytyjski oddział Mitsubishi Motors zamierza pokazać światu nową,mocniejszą wersję modelu będącego od wielu lat sportową ikoną tej marki.Mitsubishi Lancer Evolution IX FQ-360 jest wersją rozwojową znanego jużmodelu FQ-340.

 

Volvo XC90 Sport: SUV z charaktrem

Volvo Car Corporation, chcąc spełnić oczekiwania klientów, rozszerza gamęmodeli XC90 o nową wersję - Volvo XC90 Sport. Nowy model cechuje drapieżnywygląd i sportowe właściwości jezdne. Wszystko po to by dawać kierowcyjeszcze większą przyjemność z prowadzenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017