Wyszukiwałeś:

26

. Znaleziono 1672 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 26

Spróbuj też wyszukać: 23

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1672 wszystkich):

Touareg i Sharan popularne w Niemczech

Luksusowe auto terenowe Volkswagen Touareg oraz van VW Sharan cieszą sięniesłabnącym zainteresowaniem ze strony nabywców, głównie w Niemczech.

 

Centrum VOLVO we Wrocławiu

Szwedzki koncern Volvo utworzy we Wrocławiu nowe centrum usług księgowych,finansowych i informatycznych, w którym zatrudni 500 osób.Planowana wielkość nakładów inwestycyjnych to prawie 26 mln zł.

 

Lubelska inwestycja 2006

Od symbolicznego wbicia łopaty rozpoczęła się realizacja największej w roku2006 inwestycji drogowej w wojewodzie lubelskim - modernizacja drogiwojewódzkiej nr 812. Przebudowa 31 kilometrowego odcinka pochłonie około 26mln złotych.

 

Chevrolet: Cel sprzedażowy - 300 000

Należący do koncernu GM, Chevrolet stawia sobie wysoko poprzeczkę. Do 2007roku firma zamierza sprzedać w Europie 300 tys. samochodów - to niemaltrzykrotnie więcej niż przed czterema laty. Wszystkie oferowane samochodyprodukowane będą w Korei Południowej.

 

Niskopodłogowe tramwaje na krakowskich torowiskach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie podpisało umowę zkonsorcjum trzech firm: Bombardier, Vossloh Kiepe i Solaris Bus & Coach S.A..Umowa dotyczy dostawy 24 niskopodłogowych tramwajów dla krakowskiegoprzewoźnika. Kontrakt na łączną kwotę ponad 42 mln euro zostaniezrealizowany w ciągu dwóch lat.

 

Międzyrzecz: obwodnica z końcem sierpnia

Jeszcze tylko przez kilka miesięcy mieszkańcy Międzyrzecza i kierowcyprzejeżdżający przez miasto muszą uzbroić się w cierpliwość. Prace przybudowie obwodnicy miejskiej potrwają do końca sierpnia br. Obwodnica miastaMiędzyrzecz o długości 6,5 km przebiegać będzie w ciągu drogi krajowej nr3. Koszt robót budowlano-montażowych wyniesie prawie 75 mln zł.

 

Krakowski Szybki Tramwaj

Z początkiem lipca Budimex Dromex SA w konsorcjum z PeBeKa Lublin SA podpisałkontrakt na realizację kolejnego etapu budowy krakowskiego Szybkiego Tramwaju.Wartość umowy, realizowanej od lipca 2006 r. do czerwca 2008 r., wynosi ponad212 mln zł netto.

 

Do Brukseli po pomoc dla FSO

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu przedstawiciele Urzędu Ochrony Konkurencjii Konsumentów odbędą w Brukseli kolejne rozmowy o pomocy publicznej dlawarszawskiej Fabryki Samochodów Osobowych.

 

Duża dynamika przemysłu motoryzacyjnego

Przemysł motoryzacyjny w Polsce przeżywa w dalszym ciągu dynamiczny rozwój.W pierwszym miesiącu 2007 r. eksport sektor wyniósł 1,26 mld euro. Jest towartość wyższa o ponad 167,46 mln euro od uzyskanej w styczniu 2006 r., adynamika wzrostu wyniosła 15,30% - wynika z najnowszych danych Polskiej IzbyMotoryzacji. PIM szacuje, że eksportu przemysłu motoryzacyjnego osiągniewartość 16,4-17 mld euro.

 

Toruń: 26 mln zł na drogi

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu, przeznaczy w tym roku ponad 26 mln zł nainwestycje związane z kapitalnym remontem i utrzymaniem sieci dróg.Zaplanowano modernizacje dróg krajowych, obiektów inżynierskichoraz ulic w Zespole Staromiejskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017