Wyszukiwałeś:

264

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 264

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Polska i Delphi znowu razem

Po 6 miesiącach negocjacji amerykański koncern Delphi zdecydował się nakolejny etap inwestycji w naszym kraju. Dzięki inwestycji światowego koncernupowstanie ponad 260 miejsc pracy dla inżynierów w krakowskim centrumbadawczo-rozwojowym.

 

Rozbudowa TCK Delphi

Zarząd Delphi Corporation podjął decyzję o rozbudowie Centrum Technicznego wKrakowie (TCK). Oznacza to dalszy rozwój krakowskiego ośrodka, a więcsprowadzenie nowych projektów oraz łączne zatrudnienie kolejnych ponad 250inżynierów.

 

VW najbardziej popularny w Europie

Samochody marki Volkswagen były najczęściej kupowane w zeszłym roku naStarym Kontynencie. Również Grupa VW nie miała sobie równych pod względemliczby sprzedanych nowych aut.

 

Nowy Solbus SL11T

11 maja Solbus zaprezentował nowy autobus turystyczny oznaczony symbolem SL11T.Nowy Solbus jest zapowiedzią przyszłej rodziny autobusówmiędzymiastowych i turystycznych, które będą miały wspólnyczłon w oznaczeniach technicznych "SL".

 

Najmocniejsza Corsa w historii

Po całkiem udanym zeszłorocznym debiucie długo oczekiwanego modelu Corsa,Opel zamierza wypuścić na rynek usportowioną wersję małego bestsellera.Auto zadebiutuje już podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie, a zarazpo tym trafi na rynek.

 

Opel GT w sprzedaży od marca

Po blisko 40 latach od debiutu pierwszej generacji, do salonów sprzedaży Oplazawita nowa seria sportowego modelu GT. Model sprzedawany będzie w wersjinadwoziowej Roadster od marca, a jego ceny zaczynać się będą od 30 675 euro.

 

Modernizacja drogi krajowej Nr 7 Rabka - Chyżne

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację drogi krajowej Nr 7 na blisko 35-kilometrowym odcinku Rabka -Chyżne wraz z poprawą odwodnienia i przebudową istniejących obiektówmostowych. Wartość kontraktu to 212.758.264,74 złotych brutto.

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

Sprzedam: Jaguar XJ -5.3 III SERIA -NA WESELA -ZNAKOMITY 1991

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
4 dr. biały benzynowy 5.3 264 166000 22900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017