Wyszukiwałeś:

269

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 269

Spróbuj też wyszukać: 296

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Fiat liderem aut dostawczych

W drugim miesiącu 2006 roku Fiat sprzedał najwięcej aut dostawczych napolskim rynku. Najchętniej nabywanymi modelami były wersje Van Fiata Pandy iFiata 600. Na wysokim poziomie utrzymuje się również ogólnaprodukcja aut dostawczych w Polsce.

 

Program likwidacji miejsc niebezpiecznych

W grudniu 2006 r. zakończył się pierwszy etap oceny decydujący o przyjęciuzadań zgłoszonych do III edycji Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych naDrogach. Ogółem zgłoszono 269 zadań obejmujących przebudowę miejscniebezpiecznych, w których w latach 2003-2005 doszło do 1.364wypadków i 7.604 kolizji.

 

Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach

Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach ma na celu zmniejszenieliczby wypadków i ich ofiar oraz liczby kolizji na drogachwojewódzkich, powiatowych, gminnych i miejskich poprzez przebudowęmiejsc najbardziej niebezpiecznych, w których dochodzi do największejliczby zdarzeń drogowych. Trzy edycje programu na lata 2005-2009 obejmująobecnie 345 zadań, których całkowita wartość szacowana jest na 324,7mln zł.

 

Kolejne inwestycje na świętokrzyskich drogach

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował owydaniu decyzji lokalizacyjnych dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 755 ibudowy mostu w ciągu drogi krajowej nr 79. Podpisano także preumowę na most wPołańcu.

 

Nowa E klasa w pełnej okazałości

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Detroit Mercedeszaprezentował ósmą już generację klasy E. W Europie auto to pojawisię w marcu na wystawie w Genewie i chwilę później dostępne będziejuż w salonach sprzedaży.

 

270 tys. za hybrydowego Lexusa RX 450h

Już na niespełnia miesiąc w polskich salonach pojawi się nowa generacjahybrydowego Lexusa RX, tym razem oferowanego jako RX 450h. Ceny za tegohybrydowego crossovera o sportowych ambicjach rozpoczynać się będą od 269,2tys. zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017