Wyszukiwałeś:

27

. Znaleziono 1578 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 27

Spróbuj też wyszukać: Adui 27

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1578 wszystkich):

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Trzy etapy żarskiej obwodnicy

Budowa ostatniego - trzeciego - etapu obwodnicy miasta Żary zostałaukończona. Cała obwodnica liczy 28 km i łącznie kosztowała 11,8 mln EUR.

 

Trasa Północna Zielonej Góry

Oddana obwodnica Wilkanowa jest kolejnym fragmentem obejścia Zielonej Góry.Fragmentem o tyle istotnym, gdyż domykający istniejącą już TrasęPółnocno-Zachodnią w Zielonej Górze tworząc pełną obwodnicę miasta, a coza tym idzie, pozwalając na jego całkowite ominięcie przez ruch tranzytowy.

 

Utrudnienia w Małopolsce

28 sierpnia rusza modernizacja kolejnych odcinków małopolskich drógkrajowych: rozpoczną się prace na drodze nr 28 pomiędzy Mszaną Dolną aGruszowcem oraz na "siódemce" pomiędzy Zerwaną a Michałowicami.Inwestycje wyniosą około 27 mln zł i są współfinansowane z pożyczki BankuŚwiatowego.

 

Toyota: W 2007 detronizacja GM?

Toyota nie zwalnia tempa pod względem liczby sprzedanych aut. W tym rokujapoński producent sprzeda w przybliżeniu 1,12 mln samochodów, zwiększająctym samym swój rekord z zeszłego roku o 120 tys. sztuk. Prognozy na przyszłe365 dni 2007 roku zapowiadają kolejne wzrosty w sprzedaży.

 

Wielkopolskie zdąży przed Euro 2012?

Do 2012 roku ma powstać droga ekspresowa S5 i 27 km zachodnia obwodnicaPoznania, które są drogowymi priorytetami województwawielkopolskiego. Urzędnicy mają do rozwiązania jeszcze wieleproblemów, jednak wciąż jest jeszcze szansa na dotrzymanieterminów.

 

Którędy pobiegnie S74?

Projektanci drogi ekspresowej S74 zaprezentowali przedstawicielom gmin, przezktórych teren będzie biegła trasa, wstępne propozycje jej przebiegu naodcinku Sulejów - Przełom/Mniów. Ten blisko 27 km fragment mabyć realizowany w latach 2008-2014.

 

Olsztyn czeka na swoje 27 km

600 mln zł powinna wynieść budowa południowego, 27-kilometrowego odcinkaobwodnicy Olsztyna w ciągu DK 16. Ma ona wyprowadzić ruch tranzytowy z miastaw kierunku Wielkich Jezior Mazurskich. Budowa ma się rozpocząć w połowie2011 r.

 

PZPM: użytkowe w listopadzie nadal na minusie

Sprzedaż samochodów użytkowych w listopadzie tego roku spadła wstosunku do analogicznego okresu w 2008 roku. Według Polskiego ZwiązkuPrzemysłu Motoryzacyjnego spadek wyniósł 27,3%. Od początku rokuw Polsce sprzedano 47088 samochodów, czyli o 35,5% mniej niż rok temu.

 

Aż 27 wniosków na budowę świętokrzyskiej S-7

Padł rekord jeśli chodzi o liczbę zainteresowanych realizacją inwestycjidrogowej. Aż 27 firm i konsorcjów chce budować ponad 7-kilometrowyodcinek drogi ekspresowej S-7 od Skarżyska Kamiennej do granicywojewództwa świętokrzyskiego z Mazowszem. 5 stycznia minął terminskładania wniosków o dopuszczenie do udziału w dalszym postępowaniuprzetargowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017