Wyszukiwałeś:

278

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 278

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Crossfire Roadster już latem

W niespełna rok po wprowadzeniu przez Chrysler Group samochodu Crossfire coupe,na rynki światowe wchodzi kabriolet Crossfire Roadster.

 

Rondo Starzyńskiego z funduszy unijnych

Przebudowa Ronda Starzyńskiego na warszawskiej Pradze, zakładająca m.in.budowę wiaduktów, będzie największą inwestycją drogową na Mazowszu.

 

Rządowa zachęta dla Volvo

Wczoraj rząd podjął uchwałę w sprawie ustanowienia programu wieloletniegodla inwestycji realizowanej przez Volvo Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu podnazwą: Europejskie Centrum Produkcji Autobusów Miejskich, Liniowych iAutokarów, w latach 2005-2007.

 

Obwodnica Sulechowa

W drugiej połowie października 2006 roku oddana została do użytku obwodnicamiasta Sulechów w ciągu drogi krajowej nr 32.

 

Nowe minivany Chrysler Group

Na trwających targach w Detroit zaprezentowane zostały dwa bliźniacze modelez segmentu minivanów. Chrysler Town & Country oraz Dodge GrandCaravan piątej generacji pojawią się w sprzedaży na rynku amerykańskim jużjesienią tego roku.

 

Miliardowy budżet Małopolski

W 2007 roku budżet krakowskiego oddziału GDDKiA przekroczy miliard złotych. Wprzeliczeniu: na każdy kilometr małopolskiej sieci wydane zostanie ponad 1,2mln złotych.

 

Sława ma obwodnicę

Otwarto nowy odcinek drogi w lubuskim. Obwodnica Sławy o długości ponad 2,8km umożliwi mieszkańcom i turystom spokojny wypoczynek nad jeziorem poprzezwyeliminowanie hałasu oraz zanieczyszczenia spowodowanego przez ruchtranzytowy.

 

GDDKiA: Dlaczego S8 przez Bełchatów?

Zarzuty złamania prawa i działania wbrew Rozporządzeniu RadyMinistrów, wniosek do prokuratury i blokady dróg to wynik decyzjiGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która postanowiła(1 czerwca 2007 r.), by droga ekspresowa S8 przebiegała na tereniewojewództwa łódzkiego przez Piotrków i Bełchatów,a nie Łódź, Pabianice, Łask, Zduńską Wolę i Sieradz.

 

Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+

Skoda Auto Polska właśnie wprowadziła na rynek nowy model - ŠkodęFabia Van+, bazującą na niezwykle popularnej wersji nadwoziowej Fabii Combi zhomologacją kategorii N1 i możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.

 

Remonty i nowe drogi w lubuskim

Samorząd woj. lubuskiego przyjął harmonogram budów i przebudówplanowanych do realizacji z budżetu województwa lubuskiego na lata2009-2016. Harmonogram obejmuje 86 zadań proponowanych do sfinansowania nałączną wartość szacunkową 713,77 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017