Wyszukiwałeś:

279

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 279

Spróbuj też wyszukać: 2719p

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Hutchinson inwestuje w śląskim

Hutchinson Poland, francuski producent podzespołów dla przemysłumotoryzacyjnego, niebawem zakończy budowę czwartego zakładu produkcyjnegozlokalizowanego w Bielsku-Białej. Dodatkowo nowy projekt związany z rozbudową dwóch zakładów w Żywcu, szacowany na około 40 mln zł, przewidujezwiększenie zatrudnienia o około 520 osób.

 

Kolejne rekordy Kia

Koncern Kia odnotował w Polsce kolejny wzrost sprzedaży, mimo wciążutrzymującej się na rynku tendencji spadkowej. Od początku roku sprzedażsamochodów marki KIA wyniosła 4645 sztuk, co w porównaniu do tego samegookresu roku ubiegłego, stanowi wzrost o 200 samochodów.

 

Kradną głównie Volkswageny i Fiaty

O 29 procent spadła liczba skradzionych pojazdów w 2006 roku w stosunkudo roku poprzedniego. Wciąż na czele najbardziej popularnych wśródzłodziei modeli znajduje się Volkswagen Passat.

 

Nowe Audi A4 w Polsce

Limuzyna zamknięta w klasie średniej. Tak pokrótce możnascharakteryzować jedno z najnowszych dzieł Audi, model A4. Samochódwłaśnie wjechał do polskich salonów i wszystko wskazuje na to, żepowtórzy sukces sprzedażowy swoich poprzedników.

 

Dobry rok dla Fiata

W 2007 roku fabryka Fiat Auto Poland S.A. w Tychach wyprodukowała rekordowąliczbę samochodów. Z linii produkcyjnych zjechały prawie 362 tys. aut.Do tego sukcesu przyczyniła się produkcja popularnego modelu Panda oraz nowej500.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+

Skoda Auto Polska właśnie wprowadziła na rynek nowy model - ŠkodęFabia Van+, bazującą na niezwykle popularnej wersji nadwoziowej Fabii Combi zhomologacją kategorii N1 i możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.

 

Skanska wyremontuje krajową czwórkę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację 23 km odcinka podkarpackiej części drogi krajowej nr 4.Przebudowa odcinka Pilzno – Ropczyce, którą wykona firma SkanskaS.A., to drugi etap remontu trasy Machowa – Łańcut.

 

Mercedes poprawi "eskę"

Od czerwca bieżącego roku oczy najbardziej zamożnych klientówMercedesa cieszyć będzie delikatnie odmłodzona limuzyna Klasy S. W modelupojawi się także silnik hybrydowy o mocy dochodzącej do 300 KM.

 

Lubuskie przymierza się do remontów

Zarząd Województwa Lubuskiego podjął uchwałę w sprawie przygotowaniado realizacji projektów Zarządu Dróg Wojewódzkich w ramachLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017