Wyszukiwałeś:

28

. Znaleziono 1704 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 28

Spróbuj też wyszukać: Libertów 47 957

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1704 wszystkich):

Utrudnienia w Małopolsce

28 sierpnia rusza modernizacja kolejnych odcinków małopolskich drógkrajowych: rozpoczną się prace na drodze nr 28 pomiędzy Mszaną Dolną aGruszowcem oraz na "siódemce" pomiędzy Zerwaną a Michałowicami.Inwestycje wyniosą około 27 mln zł i są współfinansowane z pożyczki BankuŚwiatowego.

 

Kolejny przetarg na obwodnicę Biecza

Po raz kolejny otwarto oferty na budowę obwodnicy Biecza w ciągu drogikrajowej nr 28. Jest to kolejny przetarg na budowę tej drogi, poprzedni GDDKiAunieważniła z powodu znacznie zawyżonej oferty. Wcześniej inwestor (GDDKiA)bazując na kosztorysie sprzed trzech lat proponował kwotę około 50 mln zł.

 

Obwodnica Biecza za ponad 98 mln zł

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad zaakceptował wynikiprzetargu na budowę obwodnicy Biecza w ciągu drogi krajowej nr 28. Zwycięzcąprzetargu została firma SKANSKA SA, której oferta opiewa na blisko 98,3mln zł. Wyniki musza zostać zaakceptowane jeszcze przez Europejski BankInwestycyjny.

 

Limanowa: obwodnica i przebudowy

Rozpoczną się prace projektowe dla obwodnicy Limanowej (woj. małopolskie) wciągu drogi krajowej nr 28 Wadowice - Limanowa - Nowy Sącz - granica Państwa.

 

Obwodnica Biecza na start

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Biecza (woj.małopolskie) w ciągu drogikrajowej nr 28. Prace o wartości blisko 98,3 zł wykona Skanska. Prace rusząniebawem i zakończą się za 18 miesięcy, czyli jesienią 2008 roku.

 

Wystartowała obwodnica Biecza

17 maja 2007 roku wbito pierwszą symboliczną łopatę na budowie obwodnicymiasta Biecz w ciągu drogi krajowej nr 28 Wadowice – Przemyśl. Podługotrwałych procedurach przetargowych udało się wreszcie rozpocząć praceprzy obwodnicy na najdłuższej "krajówce" biegnącej przezMałopolskę. Prace o wartości blisko 120 mln zł potrwają do września 2008roku.

 

Utrudnienia w Wadowicach

Od poniedziałku tj. 28 maja jadący drogą krajową nr 28 przez Wadowicenapotkają większe, niż dotychczas utrudnienia. Stanie się tak, ponieważprowadzony od kilku miesięcy remont ronda na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego iWojska Polskiego wejdzie w decydującą fazę.

 

Umowa na projekt obwodnicy

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o podpisaniu umowy na wykonanie kompleksowej dokumentacjiprojektowej dla obwodnicy Zatora, która znajdzie się w ciągu drogikrajowej nr 28.

 

Droga krajowa nr 28 do remontu

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kilkadni temu ogłosił przetarg na projekt i modernizację ponad 7 km odcinka drogikrajowej nr 28 Białka – Osielec. Inwestycja powinna zakończyć się wpołowie 2009 roku.

 

Obwodnica Biecza – budową roku

Obwodnica Biecza w ciągu drogi krajowej nr 28 Zator - Przemyśl - inwestycjakrakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad -zwyciężyła w konkursie organizowanym przez rzeszowski oddział StowarzyszeniaInżynierów i Techników Komunikacji "Budowa drogowo-mostowa2008 roku".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017