Wyszukiwałeś:

280

. Znaleziono 177 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 280

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 177 wszystkich):

Mitsubishi Lancer Evo IX w Polsce!

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się właśnie najnowszy, znanywszystkim entuzjastom, flagowy model tej marki - Lancer Evolution IX. Towielkie święto wszystkich miłośników tego modelu.

 

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa Klasa R Mercedesa oferowana będzie z dwiemanowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelupowiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

Przede wszystkim Antara

Opel Antara, crossover z napędem na cztery koła, będzie główną atrakcjąna stoisku niemieckiej firmy podczas zbliżających się wielkimi krokamitargów motoryzacyjnych w Paryżu.

 

Cywilizowany "Dakarowiec"

Na pierwszy rzut oka niewiele różni się od poprzednika, a mimo to ma być odniego jeszcze bardziej terenowy, jeszcze bardziej prestiżowy, jeszcze szybszy ico istotne ma być też tańszy. Niemożliwe? Owszem, możliwe. Jak zwykle bywaw takich sytuacjach diabeł tkwi w szczegółach, a w przypadku drugiejgeneracji Volkswagena Touarega tkwi w aż... 2 300 takich niuansach.

 

4Matic z Klasą C

Tuż po debiucie rynkowym nowej Klasy C Mercedes rozszerza gamę modelu o wersjez napędem na wszystkie koła 4Matic. Układ ten będzie dostępny wsześciocylindrowych modelach - C 280, C 350 i C 320 CDI – od lata 2007.

 

Zmodernizowana Klasa R

Już jesienią, zaledwie dwa lata po premierze Mercedesa klasy R, pojawi sięlekko zmodernizowana wersja tego auta. Poza zmianami w designie, pojawią sięwersje 5- oraz 7-osobowe, z napędem na tylną oś oraz z nowymi jednostkaminapędowymi.

 

Face-lifting Mercedesa SLK

Aż 650 nowych części, zmieniony przód oraz wnętrze, w tymgłównie deska rozdzielcza, a także wzmocnione i oszczędniejsze silnikito najważniejsze zmiany, jakie zaszły w odświeżonym Mercedesie SLK. Na rynkuauto pojawi się w kwietniu 2008.

 

Bezpieczne drogi w Małopolsce

Województwo małopolskie jest liderem działań prowadzących do poprawystanu bezpieczeństwa na drogach. W latach 2007-2013 w ramach MałopolskiegoRegionalnego Programu Operacyjnego na rozwój infrastruktury drogowejprzeznaczono ponad 280 mln euro.

 

280-konny amerykański Accord

Choć oczy europejskich fanów motoryzacji zwrócone są już wstronę Genewy, to warto przypomnieć, iż za oceanem trwa właśnie wystawasamochodowa w Chicago. Jedną z premier jest tam Acura TSX z silnikiem V6.

 

280 godzin teorii - europejski rekord

Od września br. wejdzie w życie rozporządzenie, które wydłuży czaskursu teoretycznego na kategorii C, C+E z dotychczasowych 34 do 280 godzin.Przyszli kierowcy samochodów ciężarowych protestują argumentując, żeto najdłużej trwający kurs w UE.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017