Wyszukiwałeś:

282

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 282

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Lexus 430 SC: Nowy na 2006

Lexus zaprezentował na przyszły rok nowy-stary model luksusowego Cabrio 430SC. Sylwetka nowej wersji, poza drobnymi detalami niewiele różni się odpoprzednika, pojawiło się natomiast więcej zmian w kwestiach technicznych.

 

Warszawskie wylotówki do remontu

W latach 2006-2008 Zarząd Województwa Mazowieckiego przeznaczy blisko 900 mlnzł na remonty i modernizację dróg na Mazowszu. W najbliższych dwóch latachprzebudowane zostaną 63 odcinki dróg o długości ponad 730 km. Najwięcejpieniędzy przeznaczono na modernizację dróg wylotowych z Warszawy i wokółstolicy.

 

Pieniądze na żelazne drogi

24 lutego br. podpisano umowy na realizacje projektów modernizacyjnych na koleiz wykorzystaniem funduszy UE na kwotę ponad 60 mln euro. W ramach projektów,kosztem blisko 53 mln eur zmodernizowany zostanie węzeł kolejowy w Poznaniu.

 

Więcej na drogi wokół stolicy

Samorząd województwa mazowieckiego planuje, że w latach 2006-2009 powstanieponad 860 km dróg na całym Mazowszu. Wartość tych inwestycji wyniesie 1,7mld zł. Najwięcej, bo blisko 900 mln zł zaplanowano na przebudowę traswyjazdowych z Warszawy oraz dróg w aglomeracji warszawskiej.

 

Kradną głównie Volkswageny i Fiaty

O 29 procent spadła liczba skradzionych pojazdów w 2006 roku w stosunkudo roku poprzedniego. Wciąż na czele najbardziej popularnych wśródzłodziei modeli znajduje się Volkswagen Passat.

 

Niemiecka firma zaprojektuje Most Północny

Jeżeli nie będzie odwołań to niemiecka firma Schüßler PlanDüßeldorf zaprojektuje Trasę Mostu Północnego w Warszawiemiędzy węzłami Pułkowa i Modlińska.

 

Więcej pieniędzy na drogi

Co czeka kierowców w nowym, 2008 roku? Na pewno wiele utrudnień,które związane będą z planowanymi a także prowadzonymi już obecnieinwestycjami. W tym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradprzeznaczy na drogi dwa razy więcej pieniędzy.

 

Zdążymy na Euro 2012?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012 zbliżają się wielkimi krokami.Pozostało jedynie 1613 dni. Do tego czasu musimy przygotować całąniezbędną infrastrukturę. Dobrze wiedzą o tym drogowcy, którzyrealizują plan budowy dróg i autostrad na lata 2008-2012. Czy jednak udasię zdążyć z budową wszystkich dróg?

 

Lepsza organizacja ruchu to mniej wypadków?

Wojewoda Śląski razem ze Śląską Komendą Wojewódzką Policji wKatowicach rozpoczął akcję pod tytułem „Razem bezpieczniej nadrodze”, której celem jest podniesienie stanu bezpieczeństwapoprzez poprawę organizacji ruchu w najniebezpieczniejszych miejscach.

 

Rynek w USA mocno kuleje

Pozostawało tylko kwestią czasu kiedy kryzys finansowy pustoszący kasywielkich banków w Stanach Zjednoczonych odbije się na tamtejszym rynkumotoryzacyjnym. Na pierwsze sygnały nie trzeba było długo czekać. Wewrześniu br. sprzedaż nowych samochodów w USA spadła po raz pierwszyod bardzo długiego czasu poniżej jednego miliona.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017