Wyszukiwałeś:

285

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 285

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Ferrari z oponami Goodyear

Jednym z ciekawszych wydarzeń tegorocznego salonu w Paryżu była prezentacjanowego Ferrari F430, następcy modelu 360 Modena, który zostałwyposażony w wyjątkowe opony typu Runflat – Goodyear Eagle F1 EMT.

 

Rolls-Royce i Corvette z oponami Goodyear

Jeden z najbardziej luksusowych samochodów na świecie - Rolls-RoycePhantom oraz najnowszy sportowy model szóstej generacji - Corvette coupewraz z kabrioletem zostały wyposażone w opony Goodyear Eagle typu Runflat.

 

"Latająca ostroga" Bentleya

Na bazie Bentleya Continental GT, który zadebiutował niecałe dwa latatemu, na targach w Genewie zaprezentowana zostanie czterodrzwiowa wersja -Flying Spur - tego luksusowego modelu.

 

122 km autostrad w tym roku

Na wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów przedstawione zostało podsumowaniedziałań za rok 2004, dotyczące budowy autostrad i dróg ekspresowych, atakże zaprezentowano plan na 2005 r. i zamierzenia na 2006 r.

 

Nowe jednostki w Volvo S80

Flagowa limuzyna Volvo S80 będzie teraz dostępna z dwoma nowymi jednostkami.Pierwsza z nich to wersja z sześciocylindrowym benzyniakiem T6 o mocy 285 konimechanicznych, wyposażonym dodatkowo w napęd na cztery koła. Innym silnikiemjest turbodiesel D5, również z układem AWD.

 

285 KM w Seacie Leon

Seat zaprezentował właśnie jak dotąd swój najmocniejszy modelseryjny. Marka wchodząca w skład koncernu Volkswagen chce raczyćentuzjastów motosportu limitowanym Leonem "Copa Edition" o mocy285 KM!

 

14 km autostrady A1 za 285 mln euro

Kilka dni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisałaumowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. 14 km odcinek Bełk –Świerklany ma powstać w ciągu 21 miesięcy od daty rozpoczęcia robót.

 

Kielce: 285 mln zł za wylotówkę

Komisja przetargowa w kieleckim oddziale Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad wybrała wykonawcę wschodniego wylotu z Kielc, czylidrogi ekspresowej S74 Kielce – Cedzyna. Zadanie będzie kosztować prawie285 mln zł.

 

Kielce: będzie nowa ekspresowa wylotówka

Podpisano umowę na budowę Wylotu Wschodniego z Kielc - drogi ekspresowej nr 74w kierunku Lublina i Rzeszowa. Inwestycja kosztować będzie blisko 285milionów złotych a prace potrwają niemal do końca 2011 roku.

 

Przebudowa drogi Brody – Datyń

Projekt „Przebudowa drogi powiatowej 1098F relacji Brody - Datyń” wwoj. lubuskim otrzyma dofinansowanie w ramach Lubuskiego Regionalnego ProgramuOperacyjnego. „Jest to fragment drogi, który nie był modernizowanyani remontowany  od czasów wojny” – przypominawójt Brodów Zbigniew Wilkowiecki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017