Wyszukiwałeś:

288

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 288

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Przetarg na Głogowską

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił przetarg na przebudowę ulicyGłogowskiej na odcinku od autostrady A2 do Strumienia Junikowskiego. Projekt Ietapu zakłada zmodernizowanie oraz budowę drugiej nitki drogi ulicyGłogowskiej.

 

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

FAP - inwestycje i większe zatrudnienie

Fiat Auto Poland SA przyjmie do pracy w zakładzie w Tychach 150 nowychpracowników do bezpośredniej produkcji. Obecne zatrudnienie w spółce FiatAuto Poland wynosi 3510 osób , z czego w zakładzie w Tychach 3217 osób.Decyzja ta wynika ze zwiększenia zamówień z rynków europejskich na samochódFiat Panda.

 

Nowoczesna hybryda

Współpraca firm Ricardo, Qinetiq oraz PSA Peugeot Citroen zaowocowałazakończeniem projektu, którego nazwano Efficient-C. Okazał się nimnowoczesny silnik zapewniający bardzo niską emisję szkodliwych tlenkówwęgla do atmosfery.

 

W 2008 roku pojedziemy 'ekspresową' Głogowską

Podpisano umowę na przebudowę ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Wykonawcąinwestycji jest konsorcjum Strabag Sp. z o.o. i Strabag AG. Projekt"Przebudowa ulicy Głogowskiej w Poznaniu od autostrady A2 do węzłaGórczyn - etap I od autostrady A2 do strumienia Junikowskiego" wyniesieprawie 157,7 mln zł. Inwestycja zakończy się do połowy 2008 roku.

 

Volkswagen Nutzfahrzeuge na dużym plusie

Marka Volkswagen Nutzfahrzeuge (Samochodu Użytkowe) w pierwszych dziewięciumiesiącach 2006 roku ponownie zwiększyła wielkość światowej sprzedażylekkich samochodów użytkowych, wielkogabarytowych limuzyn i samochodówweekendowych oraz ciężkich samochodów ciężarowych i autobusów.

 

S5 - autostradowy łącznik

Minister transportu zapewnił o finansowaniu dla drogi ekspresowej S5 międzywęzłem Nowe Marzy (węzeł autostrady A1) a węzłem Poznańskim autostradyA2. Droga ekspresowa S5 ma stanowić połączenie aglomeracji Poznania iWrocławia, a także pomiędzy autostradami A2 i A4.

 

Peugeot 207: Rasowy mieszczuch

Nie dość, że posiada niezły rodowód, to na dodatek jest spadkobiercąi kontynuatorem dwóch niezwykle udanych generacji aut z segmentu B,których znakiem charakterystycznym jest postać srebrnego lwaumieszczonego na masce. Czy nowy Peugeot 207 będzie w stanie sprostaćniemałym oczekiwaniom oraz trudnym warunkom, które bez wątpieniapanują na naszym rynku?

 

Praktyczne Clio

Wygląda na to, że czołowy przedstawiciel Renault w segmencie B nabierzerozmiarów. Francuski producent zamierza bowiem wprowadzić na rynek nowąwersję, która sprawdzi się raczej od strony praktycznej.

 

Droższe niemieckie autostrady

7 listopada Bundesrat (druga izba parlamentu niemieckiego), zatwierdziła wzrostopłat za przejazd autostradami w Niemczech. Nowe stawki będą obowiązywaćjuż od 1 stycznia 2009 roku. Niektóre opłaty wzrosną nawet o 89 proc.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017