Wyszukiwałeś:

289

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 289

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

"Tymczasowa A-18"

Pod koniec listopada zeszłego roku rozpoczęła się dobudowa północnej nitkiautostrady A-18. Jest to stumilowy krok w życiu "tymczasowej",70-letniej trasy projektowanej w latach 30 przez rząd Niemiec.

 

Powoli do góry

Drugi miesiąc z rzędu utrzymuje się rosnąca tendencja na europejskim rynkusamochodów nowych. Sprzedaż w listopadzie wyniosła 1.221 tys. aut i była o3,9% wyższa niż przed rokiem (1.175 tys.).

 

Likwidują niebezpieczne miejsca

W połowie 2006 r. zakończyła się pierwsza, pilotażowa edycja ProgramuLikwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach. Na terenie czternastuwojewództw zrealizowano 49 niskonakładowych zadań polegających naprzebudowie skrzyżowań i odcinków dróg, na którychczęsto dochodziło do wypadków.

 

I etap obwodnicy Lubska gotowy

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował, że 19grudnia bieżącego roku oddano do użytku I etap obwodnicy Lubska. Blisko 5 kmtrasa stanowi odcinek drogi wojewódzkiej nr 289.

 

Rekordowa sprzedaż dostawczych Mercedesów

Daimler AG zakończył rok 2007 z dużym sukcesem w segmencie aut dostawczych,odnosząc nowy rekord i sprzedając na całym świecie 289.076 samochodówdostawczych (wobec 256.896 w roku 2006, czyli o 12,5% więcej).

 

Sprzedaż nowych wciąż pnie się w górę

Marzec ponownie był okresem zwiększonej sprzedaży samochodów nowych napolskim rynku. Łącznie po pierwszym kwartale roku liczba sprzedanychsamochodów osobowych i lekkich dostawczych przekroczyła już 100 tys. ibyła o 21,6% wyższa niż przed rokiem.

 

2008: dobry rok dla Mercedesa

W 2008 r. Daimler AG 2008  osiągnął globalną sprzedażsamochodów dostawczych na poziomie 287 205 pojazdów (poprzednirok: 289 073 pojazdów).

 

Toyota - pierwszy spadek produkcji od 10 lat

Największy koncern motoryzacyjny na świecie Toyota, zanotowała w zakończonymwłaśnie rocznym zestawieniu spadek produkcji pojazdów.

 

Polski crash test motocykla i samochodu

Na drogach pojawia się coraz więcej motocykli. Niestety wypadków z ichudziałem również przybywa. Już od początku tego roku na polskichdrogach doszło do 613 zdarzeń z udziałem motocyklistów, wktórych śmierć poniosło 69 kierowców jednośladów.Wystarczy jedna sekunda nieuwagi i zaledwie 50 km na godzinę, a motocyklistamoże zginąć na miejscu.

 

Przebudowa drogi Brody – Datyń

Projekt „Przebudowa drogi powiatowej 1098F relacji Brody - Datyń” wwoj. lubuskim otrzyma dofinansowanie w ramach Lubuskiego Regionalnego ProgramuOperacyjnego. „Jest to fragment drogi, który nie był modernizowanyani remontowany  od czasów wojny” – przypominawójt Brodów Zbigniew Wilkowiecki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017