Wyszukiwałeś:

295

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 295

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Daewoo/Chevrolet Lacetti

Nowe Lacetti jest kontynuacją ofensywy produktów GM DAT (Daewoo AutoTechnology) na rynku europejskim. Pięciodrzwiowy hatchback jest drugimpojazdem, po sedanie, w nowej serii samochodów kompaktowych.

 

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Solarisy w Szwecji

Firma Solaris Bus & Coach z podpoznańskiego Bolechowa podpisała kolejnykontrakt eksportowy. Tym razem na dostawę sześciu autobusów do Szwecji, dlaprzedsiębiorstwa komunikacyjnego Polarbuss z miejscowości Umea.

 

Opóźnienia na Zakopiance

Poważny niepokój budzi brak postępu prac na budowie drogi ekspresowej S7pomiędzy Myślenicami a Lubniem. Inwestycja ruszyła w listopadzie 2004 roku,termin zakończenia kontraktu upływa za 13 miesięcy. Wykonawca MOTA - ENGIL macoraz mniejsze szanse na wywiązanie się z kontraktu w terminie.

 

Honda Civic Type-R i Legend w Genewie

Na zbliżających się wielkimi krokami targach samochodowych w Genewie Hondazaprezentuje dwa nowe modele. Pierwszym z nich będzie sportowy model CivicType-R, drugim luksusowy Legend.

 

Mitsubishi Lancer Evolution RS: "Goły" ale tani i rajdowy

Mitsubishi w Polsce stawia kropkę nad „i” wprowadzając do ofertynajnowszy model Lancera Evolution w rajdowej wersji RS. Auto ma homologację FIAumożliwiającą udział w rajdach zawodnikom startującym w grupie N. Ten modelprzystosowano specjalnie do wymagań zespołów rajdowych - między innymiw celu redukcji wagi usunięto w nim wiele elementów wyposażenia.

 

Continental na przekór kryzysowi

W trudnych dla rynku czasach dział opon ciężarowych Continental ogłosiłnajwiększą w swojej historii ofensywę nowych produktów. Firmarozszerza ofertę i planuje zwiększyć udział w rynku opon do pojazdówciężarowych. W połowie kwietnia tego roku zaprezentowane zostaną nowe serieopon R, L oraz W do pojazdów ciężarowych. Planowanych jest osiem nowychtypów w pięciu rozmiarach: 295/80, 315/80, 315/70, 295/60 i 315/60.

 

Technologia Goodyear Retread

Nowy standard bieżnikowania opon Goodyear pozwala korzystać ze wszystkichzalet Technologii Max oferowanej w nowych oponach. TreadMax to najnowsza liniaproduktów bieżnikowanych dla opon z generacji Max Technology. Nowyprodukt łączy w sobie właściwości opon z rodziny technologii Goodyear Max woponach bieżnikowanych, oferując parametry równe tym, jakie znajdziemyw nowej oponie z technologią Max. Wprowadzając TreadMax, Goodyear ustanawianowy standard dla branży opon do samochodów ciężarowych.  

 

Michelin X MultiWay XD – pierwszy na rynku uniwersalny rozmiar 295/60 R 22.5

Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin X MultiWay XD – pierwsząwszechstronna oponę o rozmiarze 295/60 R 22.5 do samochodówciężarowych na osie napędowe. Dzięki niej, jak deklarujeproducent, kierowcy pojazdów o dużej pojemności ładunkowej będąmogli bezpiecznie poruszać się na wszystkich typach nawierzchni i w każdychwarunkach atmosferycznych. Opony Michelin X MultiWay XD wejdą na rynek wsierpniu 2009 roku.

 

Nowe rozmiary opon zimowych Goodyear'a

Goodyear przedstawił nowe rozmiary w ofercie opon zimowych na przednią inapędową oś pojazdów ciężarowych, autobusów iautokarów. Najnowsze opony w tej ofercie to 295/60R22.5 Goodyear UltraGrip WTS na oś przednią oraz 315/60R22.5 Goodyear Ultra Grip WTD na ośnapędową

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017