Wyszukiwałeś:

297

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 297

Spróbuj też wyszukać: e65

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Brytyjski noblista

Podczas targów motoryzacyjnych w Birmingham zostanie pokazany m.in.sportowy model M400 wytworzony przez firmę Noble.

 

Aston Martin Rapide: 4 drzwi w Coupe

Czterodrzwiowe Coupe jest w modzie. Po ciekawym projekcie modelu Mercedesa CLSprzyszła kolej na Brytyjczków, którzy na targach samochodowych w Detroitzaprezentują koncept Aston Martin Rapide.

 

B9 Tribeca zmierza ku Europie

Subaru B9 Tribeca, SUV będący już od roku w sprzedaży na amerykańskimrynku, na jesieni pojawi się także i w Europie. A już za trzy tygodnie,podczas 76. wystawy samochodowej w Genewie odbędzie się jego europejskapremiera.

 

KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

W okresie świątecznym policjanci ujawnili po raz kolejne szokujące statystykizatrzymanych osób jeżdżących samochodem na tzw. 'podwójnym gazie'. Napodstawie zebranych danych i sporządzonych protokołów KGP stworzyłastatystyczny portret nietrzeźwego kierowcy.

 

Captiva we wrześniu

Już pod koniec września do sprzedaży na naszym rynku wejdzie ChevroletCaptiva, który oferowany będzie w wersji 5- i 7-miejscowej oraz z napędem na4 koła.

 

Obwodnica Skoczowa: Oferty na dodatkowy przetarg

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o otwarciu ofert wprzetargu na realizację niezakończonych robót na odcinku obwodnicy Skoczowa wramach projektu budowy drogi ekspresowej S-1 Bielsko Biała - Skoczów -Cieszyn.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Przebudowa mostu w Lwówku Śląskim

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się przebudowa mostu w ciągu drogiwojewódzkiej nr 297 w Lwówku Śląskim. Zgodnie z planem, pracebędą wykonywane do 15 listopada 2009 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017