Wyszukiwałeś:

2cv

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 2cv

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Citroen C3: Współczesna "kaczka"

W przypadku prezentacji Citroena C3 można pokusić się o posłużenie znanymprzysłowiem: "W zdrowym ciele zdrowych duch". Dlaczego? Śpieszymy zwyjaśnieniem.

 

Citroen 2CV powraca!

Jedna z największych ikon motoryzacji znad Sekwany, a także marzenie wielukolekcjonerów zabytkowych samochodów powraca do życia. Świat obiegływłaśnie pierwsze zdjęcia samochodu, który będzie kontynuatorem popularnegoniegdyś modelu Citroen 2CV.

 

Wielki powrót Trabanta!

Chociaż "tamte" czasy już dawno minęły i nie wrócą, tojednak reprezentant myśli technicznej pochodzącej z NRD nadal wzbudza wielkieemocje i jest swego rodzaju ikoną. Mowa tutaj oczywiście o nieśmiertelnejkonstrukcji z duroplastu o nazwie Trabant. Jego następca pojawi się weFrankfurcie.

 

C3 Pluriel niczym 2CV

Podczas wystawy w Paryżu Citroen zaprezentuje specjalną wersję modelu C3Pluriel o nazwie Charleston, która będzie stanowić ukłon w stronęlegendarnego modelu 2CV w sześćdziesiątą rocznicę rozpoczęcia jegoprodukcji.

 

I Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów

W dniach 24-26 lipca w Małkocinie koło Stargardu Szczecińskiego miał miejsceI Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów. Organizatorom udałosię zgromadzić ponad 30 samochodów- wszystkie miały więcej niż 25lat.

 

Citroen 2CV - jak Feniks z popiołów?

Citroen wodzi za nos cały światek motoryzacyjny. Do internetu przedostałysię pierwsze - dość tajemnicze - zdjęcia nowego modelu francuskiej marki,który zadebiutować ma na salonie samochodowym we Frankfurcie. Krążąopinie, że może być to następca legendarnego modelu 2CV.

 

Citroen Revolte: Hybrydowy rebeliant

Ostatnimi czasy w Citroenie droga do przyszłości prowadzi przez przeszłość.Na salonie samochodowym we Frankfurcie ta francuska marka zaprezentuje nowąwizję kultowego modelu 2CV.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017