Wyszukiwałeś:

3 X

Hatch X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 3 Hatch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Alfa Romeo Brera w Genewie

Już trzeciego marca rozpoczyna się 75-ty Międzynarodowy Salon Samochody wGenewie. Na tę okazję należąca do Fiata Alfa Romeo zaprezentuje produkcyjnąwersję swojego najnowszego coupe - następcy GTV i Spider.

 

Kia: Nowe kombi z rodziny cee'd

Podczas salonu samochodowego w Paryżu obok cee'da w wersji 5-drzwiowej ikoncepcyjnego modelu pro_cee'd (3-drzwiowy hatchback, którego docelowa nazwabrzmieć będzie cee'd sporty hatch) Kia zaprezentuje także cee'da sportywagon. Będzie to wersja kombi, która do sprzedaży w Europie wejdzie wewrześniu 2007.

 

Hyundai i30 - nowy kompakt, nowe nazewnictwo

Wraz z nowym modelem klasy średniej niższej Hyundai będzie chciałuszczknąć większą część europejskiego tortu segmentu kompaktów.Jednocześnie zapoczątkowane zostanie całkowicie nowe nazewnictwo samochodówtej koreańskiej marki.

 

Studenci dla Abartha

Studenci Wyższej Szkoły Projektanckiej w Turynie podjęli się zadaniawskrzeszenia marki Abarth. Ich wkład w przywrócenie blasku włoskiemutunerowi to szkic nowego, sportowego modelu o nazwie Abarth SS.

 

Alfa 149 nabiera kształtów

Włoski producent samochodów marki Alfa Romeo jest bardzo otwarty jeśli chodzio prezentowanie swoich planów dotyczących najbliższej przyszłości. Firmazaprezentowała pierwsze szkice modelu o nazwie 149, który niebawem zadebiutujena rynku.

 

Pierwsze szkice nowego Touarega

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia dużego SUV`a z Wolfsburga. NowyVolkswagen Touareg będzie podobny do swego mniejszego brata, Tiguana. Dlazmniejszenia masy, niemiecki producent prawdopodobnie zdecyduje się na użyciekomponentów nadwozia z aluminium.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Kia pro_cee'd: Trzydrzwiowe coupe

Już sama nazwa tego modelu wskazywała, iż nie będziemy mieli do czynienia zezwykłym cee'dem, któremu po prostu zabrano jedną parę drzwi. Irzeczywiście, pro_cee'd różni się od swego starszego brata w wieluelementach, sprawiając, że niekoniecznie mamy do czynienia z trzydrzwiowymhatchbackiem, a bardziej trzydrzwiowym coupe.

 

Ford Focus RS - Hit roku 2009

Bez wątpienia będzie to hit pierwszej połowy 2009 roku. Ford Focus RSnajmocniejsza ośka wśród kompaktów na świecie mimo, że jeszczenie weszła do seryjnej produkcji znalazła już pierwszy 1000 klientów.

 

Ford Focus RS: Więcej niż hot-hatch

Sporo musieli się naczekać miłośnicy sportowych samochodów zbłękitnym owalem na masce. Od premiery drugiej generacji Focusa w 2004 r.trochę czasu już upłynęło i dopiero w tym roku na drogi wyjechałanajmocniejsza odmiana modelu, czyli Focus RS. Ale za to jaka! Ponad 300 konimechanicznych to wynik niespotykany jak dotąd wśród przednionapędowychkompaktów. Szkoda tylko, że praktycznie nie było szansy, by stać sięposiadaczem tego auta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "3 Hatch".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017