Wyszukiwałeś:

cennik

. Znaleziono 13183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cennik

Spróbuj też wyszukać: cennik opla cennik land rover discovery cennik audiq5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 13183 wszystkich):

Wątek na forum: Ustawione przetargi za miliard

Kazdy przetarg teretycznie mozna ustawic.Np odcinek autostrady podzielono np 5 czesci i kazdy z potencjalnych oferentów np10 bieze jeden.Widac ze na jednym odcinku firma np X jest tansza od firmy Y a na drugim jest odwrotnie .Kolejna Z jest tansza od X i Y natomiast na kolejnym odcinku firma D ...

 

Znamy ceny sportowego Volvo

Polski importer Volvo przedstawił cennik usportowionej wersji najnowszegomodelu V40. Ceny Volvo V40 R-Design rozpoczynają się od kwoty 106 900 zł.

 

Volvo V40 Cross Country od 98 420 zł

Volvo V40 Cross Country to trzecia wersja kompaktowej nowości ze Szwecji.Polski importer przedstawił cennik tego auta, debiutującego nad Wisłą.

 

Znamy cenę Fiata Pandy 4x4

Fiat Auto Poland przedstawił cennik najnowszej Pandy 4x4. Ten model to jak narazie jedyny samochód w segmencie A dostępny z napędem 4WD.

 

Znamy ceny nowej Kugi!

Ford Przedstawił cennik Kugi, który w ostatnim czasie przeszedłfacelifting. Ceny rozpoczynają się od 95 900 zł.

 

Subaru BRZ wjeżdża do Polski

W końcu, można by rzecz. Polski importer aut marki Subaru właśnie ogłosiłcennik sportowego coupe BRZ. Tańszą wersję tego modelu dostaniemy zarównowartość 28,5 tys. euro, a pierwsze egzemplarze do klientówpowinny dotrzeć w kwietniu.

 

Wątek na forum: Dwa żywioły w Volvo V40

Cennik Cross Country znamy... Wersja z 4x4 i bogatym wyposażeniem wychodzi ok. 180-200 tys pln. Dość blisko Audi A4 Allroad Quattro, choć Audi w tej cenie ma słabszy silnik i mniej gadżetów. ;) ~sdf

 

Znamy ceny nowego Logana

W polskich salonach Dacii można już składać zamówienia na nowągenerację bestsellera rumuńskiej marki, czyli na Logana. Pierwsze egzemplarzemodelu, którego cennik zaczyna się od kwoty 28.900 zł, powinny dotrzećdo klientów pod koniec lutego.

 

Znamy ceny Renault Captur

Polski importer samochodów Renault przedstawił cennik swojegonajnowszego modelu - Captur. Cenny startują od kwoty 53 900 zł.

 

Znamy ceny nowego Citroena C4 Picasso

Citroen przedstawił  cennik swojego najnowszego modelu, którywprowadza do sprzedaży. Zmieniony C4 Picasso dostępny jest już od kwoty 59900 złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018