Wyszukiwałeś:

cross

. Znaleziono 313 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cross

Spróbuj też wyszukać: skyline gtr golf cross motocross

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 313 wszystkich):

Kolejny przedstawiciel serii Cross

Po modelach Polo oraz Golf, Volkswagen Cross Touran będzie kolejnymuterenowionym modelem niemieckiej marki. Jego premiera będzie miała miejsce na31. międzynarodowych targach w Bolonii (7-17 grudnia).

 

Audi Cross Cabrio quattro

Audi należy do grona producentów aut, którzy lubiąeksperymentować. Dowód? Świeżo ściągnięty z desek kreślarskichmodel koncepcyjny Cross Cabrio quattro. To także dowód na to, żepołączenie samochodu o zapędach terenowych z funkcjami kabrioleta może daćbardzo ciekawy efekt.

 

Nowy SUV od Volkswagena

Volkswagen zaprezentował swój najnowszy model koncepcyjny o nazwie Cross Coupe. W samochodzie, który debiutuje podczas salonu samochodowego w Tokio niemieccy inżynierowie prezentują nowy innowacyjny napęd na cztery koła oraz hybrydowy system plug-in.

 

Krzysztof Hołowczyc wygrywa na polskiej ziemi

Krzysztof Hołowczyc nie miał sobie równych podczas weekendu na trasach Rajdu Baja Poland i zwyciężył w tegorocznej edycji, która byłarównież jedną z eliminacji Pucharu Świata FIA Cross Country.Wśród uczestników pojawiły się takie znane postacie, jak aktorPiotr Zelt czy muzyk Michał Wiśniewski.

 

Wątek na forum: V40 Cross Country

Na horyzoncie jest już nowe osobowe V40 Cross Country , które swój Live Launch będzie miało 28 września w Paryżu. kosmoss

 

Kia Cross GT odsłonięta

Podczas Chicago Auto Show na stoisku koreańskiego producenta opadła kurtyna iświatło dzienne ujrzał nowy koncepcyjny model Cross GT. Samochódpodobno jest inspirowany "mocą płynącą z natury", którajest wsparta najnowszą technologią.

 

Rodzina V40 z nowymi silnikami benzynowymi

Od czerwca poszerzona zostanie oferta jednostek benzynowych obu kompaktowychmodeli Volvo. V40 będzie dostępny z jednostką T2 o pojemności 1.6 l i mocy120 KM. Zaś w V40 Cross Country nowością będzie dwulitrowy silnik o mocy 180KM skonfigurowany z napędem na cztery koła.

 

SX4 S-Cross z za małą ilością oleju

Suzuki rozpoczęło na polskim rynku kampanię serwisową modelu SX4 S-Cross znapędem na cztery koła. Przyczyną możliwa zbyt mało ilość oleju w tylnymmoście.

 

Suzuki SX4 S-Cross facelifting - nieoficjalne zdjęcia

Do sieci wyciekły zdjęcia Suzuki SX4 S-Cross po faceliftingu, jeszcze przedoficjalnym debiutem. Według AutoExpressu te fotografie pochodzą od jednego zdealerów we Francji.

 

Premierowe pokazy SX4 S-CROSS w Polsce

Odświeżone Suzuki SX4 S-CROSS wchodzi do polskich salonach. W dniach 4-25sierpnia klienci będą mogli zapoznać się z tym modelem podczas zamkniętychpokazów w salonach marki w całej Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018