Wyszukiwałeś:

muzyka

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: muzyka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 54 wszystkich):

MINI stuknęła 50-tka

W ostatnią sobotę Warszawa mogła przypominać Londyn – nie tylko zewzględu na prawdziwie „londyńską pogodę”. Na ulicach pojawiłosię kilkadziesiąt różnych modeli kultowej marki MINI, a wokółrozbrzmiewała muzyka Beatlesów. Tak obchodzono 50-te urodziny tejkultowej marki.

 

Muzyka popularniejsza niż seks

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez porównywarkęubezpieczeniową, Polacy najczęściej oddają się słuchaniu radia lub muzykipodczas jazdy samochodem. Aż 37,5% kobiet i 42% mężczyzn umila sobie w tensposób jazdę. Wysoki odsetek ankietowanych kierowców uprawia lubuprawiało seks w samochodzie.

 

Dynamika Hondy Civic Type R

 

Energiczna muzyka i fascynująca Honda Type R w roli głównej.

 

BMW Seria 5: odjazdowe choc wiekowe

5 Auto z harakterem LECZ dla ludzi zrozsadkiem,Marka mowi sama za siebie.Jak bede na emeryturze to pomysle dopiero oinnej marce

 

Mitsubishi Lancer: Ujdzie

4.25 Jeżelki nie wymagasz za wiele od auta powzględem jakości wewnątrz i zewnątrz auta to kupuj-silnik jest ok tyle zebenzyna 1.8 pali troche

 

Nowy Dyrektor Operacyjny w MAN Truck & Bus Polska

Z dniem 1 czerwca 2011 roku Pan Piotr Stański (46 lat) obejmie stanowiskoDyrektora Operacyjnego w MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. Do jegoobowiązków należeć będzie zarządzanie procesami związanymi zesprzedażą pojazdów ciężarowych oraz usługami posprzedażnymi MAN narynku polskim.

 

Master Truck z Continentalem

Wymiana kół na czas, przeciąganie radiowozu, jazda do celu, ciężarowepuzzle czy piknik lotniczy - to tylko niektóre z atrakcji, któreczekają na uczestników VII edycji Master Truck. Impreza, naktórą co roku zjeżdżają najpiękniejsze ciężarówki Europy,obędzie się w dniach 15-17 lipca na lotnisku Polska Nowa Wieś koło Opola.Sponsorem międzynarodowego zlotu jest firma Continental.

 

Autostradowy dekalog bezpiecznej jazdy

Podróżując autostradami warto pamiętać o kilku podstawowych prawdachniezbędnych podczas podróży. Dzięki nim bezpiecznie dojedziemy do celu.

 

Volkswagen Touran: jak dla mne warto

4.5 Miałem wcześniej b5 Passata i plastiki wpasku bez porównania dużo lepsze. Denerwują mnie skrzypiące plastiki podczasjazdy i tylko głośna muzyka jest wstanie je zagłuszyć

 

Ferrari FF w zimowej scenerii

 

Zobaczy jak rajdowy Mistrz Świata z roku 1978, Markku Alen z lekkością prowadzi Ferrari FF na zaśnieżonej drodze w północnej Szwecji. Muzyka, dźwięk silnika i balet na śniegu sprawią, że odlecisz w fotelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018