Wyszukiwałeś:

obwodnica

. Znaleziono 2363 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica

Spróbuj też wyszukać: obwodnica mszczonowa ostrzeszów obwodnica gdanska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 2363 wszystkich):

Szubin z obwodnicą

W ciągu drogi krajowej nr 5 pretendującej do miana ekspresowej powstajeobwodnica Szubina. Obejście Szubina na trasie Bydgoszcz - Poznań będzieliczyć ponad 5,7 km a prace budowlane na tym odcinku potrwają do kwietnia 2006roku.

 

Gniezno już z obwodnicą

W czwartek zostanie oddana do użytku obwodnica Gniezna. Trasa o długości 6,3km na drodze nr 15 do Torunia, zbudowana została od podstaw w standardzie drogigłównej ruchu przyspieszonego. Koszt budowy to ponad 90 mln złotych, z czegowiększość pochodzi ze środków Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Obwodnica północna Opola – można jechać!

Od weekendu kierowcy jadący drogą nr 94 od strony Wrocławia w kierunkuStrzelec Opolskich mogą omijać Opole bez problemu. Do użytku oddany zostałbowiem ostatni odcinek obwodnicy północnej Opola od ul. Częstochowskiejdo ul. Strzeleckiej. Inwestycja na 3,5 kilometrowym odcinku trwała ponad rok iwyniosła ponad 58 mln zł. Teraz cała obwodnica liczy ponad 12 km.

 

Obwodnica Kraśnika w ciągu DK 74 oddana

9 listopada pierwsi kierowcy przejechali obwodnicą Kraśnika zbudowaną wciągu drogi krajowej nr 74 omijając centrum miasta. Inwestycję zrealizowano wczasie 19 miesięcy, zgodnie z podpisaną umową. Całkowity koszt realizacjiprojektu wynosi  ok. 115,5 mln zł, z czego maksymalna wartośćdofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego took. 105 mln zł. W przyszłości obwodnica Kraśnika zyska połączenie zplanowaną drogą ekspresową S19.

 

Obwodnica Wasilkowa na Walentynki

14 lutego 2011 r. została oddana do ruchu obwodnica Wasilkowa w ciągu drogikrajowej nr 19. Budowa 5 kilometrowej obwodnicy wyniosła 125 mln zł. Drogapołączy miejscowości Św. Woda i Sochonie, a przez to odciążyWasilków (a docelowo kiedyś także Białystok) z ruchu tranzytowegociężarówek jadących z/do przejścia granicznego w KuźnicyBiałostockiej. Obwodnica będzie pełniła tą funkcję aż do chwili, kiedyodciąży ją planowana droga ekspresowa S19 Kuźnica - Sokółka -Korycin - Knyszyn - Dobrzyniewo – Choroszcz, czyli przez minimum 6-7 lat,o ile będą pieniądze na to przedsięwzięcie.

 

Obwodnica Południowa Gdańska ? wymagająca na trudnym terenie

Na Żuławach powstaje Obwodnica Południowa Gdańska - to jedna z największychi bardzo zaawansowanych konstrukcyjnie inwestycji drogowych w kraju. Harmonogramna budowie jest bardzo napięty, bo Gdańsk jest jednym z miast gospodarzymistrzostw Euro 2012. Nowa dwujezdniowa droga ekspresowa ma połączyć DK 7(Gdańsk – Warszawa) z obwodnicą trójmiasta (S6). Prace musząwięc zakończyć się wiosną przyszłego roku. Koszt budowy obwodnicy to 1miliard 126 milionów zł.

 

Nowa obwodnica w drodze nad Bałtyk

Przejezdna jest obwodnica Troszyna, Parłówka i Ostromic w ciągu drogikrajowej nr 3. Kierowcy nie  muszą już przejeżdżać przezmiejscowości, skrzyżowania z drogami wojewódzkimi w kierunku KamieniaPomorskiego i Golczewa zastąpił bezkolizyjny węzeł. Udostępnienie dla ruchuobwodnicy pozwala dokończyć roboty poza głównym ciągiem trasy,zmniejsza również utrudnienia w ruchu. Obwodnica cały czas jest jednakplacem budowy i obowiązują na niej dodatkowe ograniczenia.

 

Wkrótce obwodnica Zambrowa i Wiśniewa

Jeszcze w tym kwartale kierowcy zyska janowy odcinek ekspresowej ósemki wwojewództwie podlaskim. Będzie to obwodnica Zambrowa i Wiśniewa.

 

Obwodnica Kłodzka - znamy wykonawców

Obwodnicę Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33 wybuduje konsorcjum firmPrzedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor oraz Trakt S.A., zaśnadzór nad realizacją robót obejmie Lafrentz-Polska z Poznania.Obwodnica ma być przejezdna w I kwartale 2018 r.

 

Obwodnica Szczuczyna otwarta

W piątek, 13 listopada otwarto obwodnicę Szczuczyna. Po 8-kilometrowym odcinkunowej drogi mogą już jeździć auta, ale drogowcom zostały jeszcze dozrobienia prace wykończeniowe. Zobacz, jaka jest nowa obwodnica Szczuczyna iile kosztowała.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018