Wyszukiwałeś:

samochody X

elektryczne X

. Znaleziono 568 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody elektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 568 wszystkich):

Technologiczne ciekawostki na IAA

Ekologiczne źródła napędu to jeden z najważniejszych tematówtegorocznej wystawy IAA we Frankfurcie. Na dzień przed rozpoczęciem dniprasowych tego salonu przedstawiamy krótki przegląd nowych technologii,istotnych dla aut przyszłości. Tych z silnikami elektrycznymi ikonwencjonalnymi.

 

Zatankujesz prąd w Warszawie

Elektryczność to z pewnością przyszłość motoryzacji. Nasz kraj idzie zeświatowym duchem postępu, starając się dotrzymać kroku. Warszawadołączyła do elitarnego grona między Paryż, Londyn i Berlin, gdzie możnazatankować pojazd o napędzie elektrycznym.

 

UE wesprze pojazdy elektryczne

Europosłowie chcą powstania wspólnego europejskiego rynkupojazdów elektrycznych i wypracowania światowych standardów dlatego typu aut. W rezolucji przyjętej przez Parlament Europejski posłowiewzywają do promowania rozwoju powiązanych technologii i większego wsparcia UEdla innowacyjnych działań w tym segmencie rynku.

 

Elektryczne auta - co i kiedy?

Przyszłość motoryzacji, przynajmniej ta najbliższa, zdominowana zostanieprzez auta z napędem elektrycznym. To już jest pewne, coraz więcejproducentów zapowiada bowiem wprowadzenie tego typu modelu do swojejoferty. Jednak szukając dziś w salonach sprzedaży auta elektrycznego,jesteśmy skazani na porażkę. Zobaczmy więc, kiedy i jakie modele nieemitujące zanieczyszczeń trafią do salonów.

 

Toyota i Tesla będą współpracować

Tesla Motors i Toyota Motor Corporation zamierzają współpracować nadkonstruowaniem pojazdów elektrycznych. Toyota Motor Company zainwestuje wfirmę Tesla także w zakresie produkcji podzespołów oraz systemuprodukcji i wsparcia technicznego.

 

Rusza sprzedaż elektrycznego Chevroleta

Długo wyczekiwany Chevrolet Volt, samochód elektryczny o rozszerzonymzasięgu, w ciągu kilku najbliższych dni trafi do sprzedaży. Na razie narynku amerykańskim.

 

EV jak iPhone

Samochody elektryczne i zaawansowane samochody elektryczne podzielą lostelewizorów LCD, smartphone'ów i iPodów - tak przynajmniejtwierdzi Henrik Fisker, twórca luksusowego Fiskera Karma.

 

Elektryczny sportowiec

Artega SE to niemiecka odpowiedź na Teslę Roadster.

 

Samochody elektryczne a sprawa polska

W minioną niedzielę przed gmachem Ministerstwa Gospodarki odbyła się wystawa pojazdów elektrycznych pod hasłem "Jedziemy zprądem". Została zorganizowana przez Ministerstwo Gospodarki, PolskąIzbę Motoryzacji i Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, pod osobistympatronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki - Waldemara Pawlaka.

 

Saab: A jednak stało się

Saab został sprzedany (a raczej to co po nim zostało) chińsko-japońskiemukonsorcjum National Electric Vehicle Sweden AB. W Szwecji będą powstawaćelektryczne samochody.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018