Wyszukiwałeś:

ssangyong

. Znaleziono 426 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ssangyong

Spróbuj też wyszukać: SsangYong Actyon Sports ssangyong musso ssangyong błotnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 426 wszystkich):

Współpraca PIM i Ssangyong Poland

W ostatnich dniach Polska Izba Motoryzacji podjęła współpracę zSsangyong Poland Sp. z o.o., generalnym importerem samochodów Ssangyong wPolsce w zakresie wsparcia dealerów samochodowych w procesie prowadzeniasalonów wielomarkowych.

 

Kolejny model Ssangyong z Rosji

Rosyjski Severstal-Avto będzie produkował model Ssangyong Kyron. To już drugipo modelu Rexton, samochód koreańskiej marki, który budowany będzie wrosyjskich zakładach. Rozpoczęcie produkcji nastąpi w marcu przyszłego roku.

 

Ssangyong dystrybuuje z Holandii

Południowokoreański SsangYong Motor Co. otworzy na wiosnę europejskie centrumdystrybucji samochodów w południowej Holandii. Dzięki nowej inwestycjima znacznie zmniejszyć się czas oczekiwania na nowo zakupione samochody.

 

Ssangyong WZ dwa lata szybciej

Nie w 2011, a już w 2009 roku rozpocznie się najprawdopodobniej seryjnaprodukcja modelu Ssangyong WZ. To wszystko dzięki bardzo dobremu przyjęciuauta podczas wystawy we Frankfurcie.

 

Ssangyong Actyon: Nietypowa terenówka

Projektanci samochodów niczym kreatorzy mody wiedzą doskonale, żenowatorski, śmiały, niemal kontrowersyjny wygląd to dobry sposób nazwrócenie uwagi. Taką drogę obrał i Ssangyong ze swoim najnowszymmodelem Actyon. Pytanie jednak, czy to wystarczy, by odnieść sukces.

 

Ssangyong z hybrydą

Dla większości producentów targi genewskie były okazją do pokazaniagłównie swoich nowych modeli bądź aut koncepcyjnych, a tymczasemkoreański Ssangyong zaprezentował projekt własnego napędu hybrydowego.

 

Ssangyong Actyon Sports: Dla leniucha

Ssangyong Actyon Sports dostępny był już z automatyczną przekładnią.Jednak ówczesny czterostopniowy automat nie zdał do końca egzaminu,więc pojawiła się nowoczesna, sześciobiegowa jednostka. Sprawdziliśmywięc, jak sprawdza się ona w dość dużym aucie, jakim jest pickup.

 

Ssangyong Korando z benzyniakiem za 76.000 złotych

Ssangyong uzupełnia gamę silnikową modelu Korando. Już od 76.000 złotychbędzie można nabyć ten model z jednostką benzynową.

 

SsangYong SIV-2 Concept - będzie większy SUV

SsangYong szykuje nowego SUV-a na targi motoryzacyjne w Genewie. Koncept ma byćwiększy od znanego Tivoli. Zobacz, kiedy SsangYong SIV-2 może wyjechać naulice.

 

SsangYong chce zaatakować segment premium

Koreański producent właśnie pokazał pierwsze szkice samochodu, któryzamierza zaprezentować na targach Paryż Motor Show. SsangYong LIV-2 tostudyjna zapowiedź SUV-a z wyższej półki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018