Wyszukiwałeś:

warszawa

. Znaleziono 1227 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawa

Spróbuj też wyszukać: warszawa m20 samochod warszawa warszawa auto

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (21 - 30 z 1227 wszystkich):

Wątek na forum: Warszawa: węzeł Łopuszańska coraz bliżej

Brawo Warszawa, ul. Grójecka jest teraz stanowczo za mało na wyjazd z miasta. ~XXIV

 

Wątek na forum: Krok bliżej autostrady A2 Łódź-Warszawa

Jak patrzę na to tempo budowy A2 to wydaje mi się, że właściwszy byłby tytuł "Autostrada A2 Łódź-Warszawa bliżej kroku" aaa

 

Warszawski Węzeł Drogowy

Budowa Warszawskiego Węzła Drogowego była głównym tematem spotkania GDDKiAi UM Warszawa. Zaprezentowano plany przebiegu dróg ekspresowych wokółWarszawy, które docelowo wyprowadzają ruch tranzytowy ze stolicy orazułatwią poruszanie się w obrębie miasta.

 

Warszawa: Modlińska do poszerzenia

Zarząd Dróg Miejskich rozpisał przetarg na budowę drugiej jezdni ulicyModlińskiej od Aluzyjnej do granicy miasta. Oferty zostaną otwarte napoczątku lipca.

 

Warszawa: będzie Czerniakowska Bis

W ciągu trzech lat powstanie w Warszawie ulica Czerniakowska Bis na odcinku doelektrociepłowni Siekierki. Jednocześnie kapitalny remont przejdzie ulicaAugustówka.

 

Warszawa: zmiany na Trasie Toruńskiej

Na Trasie Toruńskiej w Warszawie obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu.Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich 28 lipca zostanie zwężona estakadapółnocna nad stacją Warszawa Toruńska.

 

Umowa na dokumentację A-2

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na wykonanie dokumentacji technicznej związanej z budową autostrady A-2Warszawa-Kukuryki.

 

Warszawa: Podpisano kontrakt na S8

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w dniudzisiejszym, 22 stycznia 2008, została podpisana umowa na budowę drogiekspresowej S8 na ponad 10 km odcinku od węzła Konotopa do węzła PrymasaTysiąclecia w Warszawie.

 

Warszawa: 7 chętnych na wiadukt

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o otwarciu ofert wprzetargu na modernizację wiaduktu drogowego w ciągu ul. Powązkowskiej wWarszawie. Najniższa z siedmiu ofert, które wpłynęły do ZDM to prawie30 mln zł.

 

Warszawa: Węzeł Marsa coraz bliżej

Pod koniec lutego bieżącego roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawieogłosił przetarg na budowę ostatniego odcinka Trasy Siekierkowskiej,którym jest węzeł Marsa. O budowę ronda ubiegać się będzietrzynaście firm, które złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018