Wyszukiwałeś:

3008 X

Hybrid4 X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 3008 Hybrid4

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

3008 - pierwsza seryjna hybryda Peugeota w Genewie

Światowa premiera „crossover by Peugeot”, to najważniejszewydarzenie na stoisku Peugeota, które odbędzie się na saloniesamochodowym w Genewie. Francuska marka zamierza tam zaprezentować wersjęprodukcyjną modelu 3008 (również w wersji hybrydowej). Drugą ikonątegorocznej wystawy w garażu Peugeota będzie 308 CC.

 

Peugeot 3008: 308 na obcasach + [VIDEO]

Do jego powstania Peugeot użył sprawdzonej konstrukcji modelu 308 i inspiracjipojazdu koncepcyjnego Prologue T84. Na polskim rynku debiutuje właśnie drugiSUV z oferty francuskiego producenta - Peugeot 3008.

 

Nowy etap współpracy PSA i Mitsubishi

Osamu Masuko, Prezes Mitsubishi Motors Corporation (MMC), i Philippe Varin,Prezes PSA Peugeot Citroën, podpisali w Paryżu umowę owspółpracy, która rozpoczyna nowy etap partnerstwa dotyczącegosamochodów elektrycznych (EV).

 

Peugeot SR1 - prekursor nowego stylu Lwa

Peugeot SR1 prezentuje trendy stylistyczne, które będą obowiązywały wprzyszłości we wszystkich modelach francuskiej marki. Debiut auta odbędziesię na salonie samochodowym w Genewie.

 

Oto zapowiedź Peugeota 508

Do tej pory "piątka" kojarzyła się jednoznacznie z BMW. No możeteż trochę z Mazdą. Już niedługo będzie kojarzona i z Peugeotem,który na zbliżającej się wystawie w Genewie zaprezentuje zapowiedźmodelu 508.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "3008 Hybrid4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017