Wyszukiwałeś:

301

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 301

Spróbuj też wyszukać: 267 12301 c-elysse

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

300-tny Solbus

Firma Solbus wyprodukowała swój jubileuszowy 300-tny egzemplarz autobusu.Model pojazdu oznaczony symbolem C 9,5 trafi do PKS-u Rzeszów.

 

Obwodnica z nowym mostem na Dunajcu

Najpóźniej w 2008 roku kierowcy przejadą nowym mostem na Dunajcu i obwodnicąStarego Sącza. Zarząd Województwa Małopolskiego zatwierdził w czwartek 6kwietnia realizację obwodnicy Starego Sącza. Prace powinny rozpocząć sięjeszcze w tym roku.

 

Pierwsze Audi bez limitów

Debiutujący obecnie na zagranicznych rynkach, sportowy model Audi R8 będziepierwszym w historii tej marki, który dostał się do elitarnego gronasamochodów, których prędkość maksymalna przekracza 300 km/h.

 

Skodę Fabia poproszę...

W ciągu ostatnich jedenastu miesięcy 2006 roku najchętniej nabywanymsamochodem w Polsce była Skoda Fabia. Od początku roku na ten modelzdecydowało się 14 921 osób.

 

Lipcowy rekord używanych

Mimo wakacji liczba sprowadzanych do kraju aut używanych nie tylko nie spada, awręcz rośnie. Jeśli utrzyma się obecne tempo, to na koniec roku ponowniemoże zostać pokonana bariera miliona samochodów sprowadzonych zzagranicy przez naszych rodaków.

 

Cudze chwalicie...

Statystyczny Polak zapytany o sporty motorowe w kontekście narodowym zpewnością odpowie nam: 'Formuła 1', 'Kubica' lub w ostateczności wymieninam kilka nazwisk znanych rajdowców. Jednak niewiele osób wie (pozawtajemniczonymi), że od lat funkcjonuje u nas taka dyscyplina jak WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Niestety o ich istnieniu w skali ogólnopolskiejwie dość wąska garstka osób, a szkoda, gdyż są to nie mniej emocjonującezawody niż te rozreklamowane w mediach.

 

Subaru Impreza: Trzecie oblicze

Dokonywanie rewolucyjnych zmian wyglądu w modelu, który od lat kojarzonyjest z określonym wizerunkiem to z reguły niełatwa sztuka dla producenta. Tymbardziej, kiedy auto przez najważniejsze jury, a więc klientów zostałookreślone mianem kultowego. Przed takim wyzwaniem stanęło właśnie Subaru,które postanowiło przedstawić zupełnie nowy, zupełnie inny, trzeciformat modelu Impreza.

 

Przetarg na nadzór remontu DK 4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuofert w przetargu na nadzór nad realizacją przebudowy drogi krajowej nr4 na odcinku Machowa-Łańcut.

 

R8 z kompresorem

Minęło pół roku od zapowiedzi stworzenia Audi R8 wyposażonego wkompresor przez firmę MTM. I oto jest. Firma ujawniła pierwsze detale na tematzmodyfikowanego modelu.

 

A u nas rośnie!

Mimo iż - europejska i nie tylko - branża motoryzacyjna narzeka na corazsłabsze wyniki sprzedaży aut nowych, na naszym rynku początek rokuprzebiegał pod znakiem zwiększonej liczby zamówień w salonach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017