Wyszukiwałeś:

302

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 302

Spróbuj też wyszukać: c180

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Będzie Passat Coupe

Jak donosi serwis branżowy "Autoweek", niemiecki koncern Volkswagenpotwierdził informacje na temat wprowadzenia do sprzedaży nowego Passata wwersji Coupe.

 

Mercedes GL: Terenowa ekstraklasa

Na targach motoryzacyjnych w Detroit będzie miała miejsce kolejna światowapremiera. Koncern DaimlerChrysler zaprezentuje nową, superluksusowąterenówkę - Mercedes Klasa GL.

 

Bawarskie CC

Niemiecki producent samochodów marki BMW nie zamierza poddać się wwalce o udziały na rynku. Naprzeciw rynkowemu zapotrzebowaniu na samochody ztwardym, składanym dachem stworzono nowy model z serii 3.

 

Auto Jamesa Bonda we Frankfurcie

Na targach we Frankfurcie zaprezentowany zostanie Aston Martin DBS, czyli autoJamesa Bonda z filmu "Casino Royale". Do sprzedaży ten sportowy modelpowinien trafić już w październiku. Cena nie jest jeszcze znana.

 

PE za wolniejszą podwyżką cen oleju napędowego

Parlament Europejski poparł wprawdzie wniosek Komisji Europejskiej dotyczącypodniesienia minimalnych stawek opodatkowania oleju napędowego do poziomustawek benzyny bezołowiowej, jednak chce, by proces ten postępował wolniej.

 

Luzy i stuki w Nissanach

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie omożliwych usterkach w przekładni kierowniczej niektórych egzemplarzymodeli Nissan X-Trail oraz Qashqai.

 

Komu zależy na windowaniu cen paliw?

Kraje OPEC (Organization of the Petroleum Exporting Countries), największykartel dyktujący ceny ropy naftowej, od wielu lat utrzymuje dyktatorskąstrategię sprzedaży: dać tyle by importer przeżył, nadmiar jestświadectwem rozpusty. Sytuacja powtarza się cyklicznie, jak powodzie ihuragany na świecie. Ale nie jest to wina szejków kontrolującychświatowe wydobycie ropy, poziomu cen i opłat eksploatacyjnych. Dzisiajdochodzą inne czynniki tzw. ryzyka.

 

Milionowa Skoda z fabryki w Vrchlabi

Skoda Auto wyprodukowała w fabryce w Vrchlabí milionowy samochód- licząc od roku 1991, gdy ten największy czeski producent samochodówstał się częścią Grupy Volkswagen.

 

Wbiją łopaty pod obwodnicę Zbąszynka

2 listopada rusza budowa północnej obwodnicy Zbąszynka (pojezierzelubuskie). Wykonawcą prac pierwszego etapu jest firma San-bud. Prace wyniosą5,9 mln zł i zakończą się wiosną 2011 r. W planach jest też budowa drugiejczęści obwodnicy.

 

Kierowcy diesli dołożą więcej do autostrad

Dostosowanie stawek opodatkowania oleju napędowego do minimum unijnegospowoduje, że od 1 stycznia 2010 r. czekają nas podwyżki tego paliwa napolskich stacjach. Uzyskane w ten sposób ponad 2 miliardy złotychzostaną w zdecydowanej większości przeznaczone na sfinansowanie programubudowy dróg krajowych na lata 2008-2012.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017