Wyszukiwałeś:

306

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 306

Spróbuj też wyszukać: peugeot306 306 reflektory peugeot 306 1 4 sonda lambda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Fiat wśród liderów eksportu

W ubiegłym roku bardzo dobre wyniki produkcyjne uzyskał Fiat Auto Poland SA.Wielkość eksportu natomiast stawia tę firmę na czele polskichprzedsiębiorstw eksportujących swoje produkty.

 

Mapa Polskiej Motoryzacji

Jak w końcu jest z polskim przemysłem motoryzacyjnym: dobrze czy źle? Zjednej strony Panda i Zafira, z drugiej brak polskiej marki. Z jednej strony 8fabryk Faurecji w Polsce, z drugiej Kia i Toyota ”wybierają”sąsiadów...

 

Peugeot 307: Kompaktowy drapieżca

Francuski kompakt jest dostępny na rynku już od czterech lat. Choć o gustachnie powinno się rozmawiać, to z pewnością Peugeot 307 należy do jednych znajładniejszych aut klasy średniej niższej.

 

Udany rok Fiata

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Fiat Auto Poland SA, które dzisiaj (25.03)obradowało w Bielsku - Białej, zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rokobrotowy 2004. To kolejny rok, który dobrze zapisał się w historii spółki.

 

Mercedes GL: Terenowa ekstraklasa

Na targach motoryzacyjnych w Detroit będzie miała miejsce kolejna światowapremiera. Koncern DaimlerChrysler zaprezentuje nową, superluksusowąterenówkę - Mercedes Klasa GL.

 

Fiat liderem aut dostawczych

W drugim miesiącu 2006 roku Fiat sprzedał najwięcej aut dostawczych napolskim rynku. Najchętniej nabywanymi modelami były wersje Van Fiata Pandy iFiata 600. Na wysokim poziomie utrzymuje się również ogólnaprodukcja aut dostawczych w Polsce.

 

V8-ka dla M-klasy

Mercedes Klasa M będzie teraz miała pod maską nowy, ośmiocylindrowy silnikDiesla. Nowa jednostka napędowa, generująca moc 306 KM będzie oferowana odpaździernika.

 

Koreańskie Coupe z tylnym napędem nadchodzi

Hyundai Genesis Coupe to nowy koreański wzorzec w klasie 300-konnych sportowychcoupe dostępnych za akceptowalną cenę. Najmocniejsza wersja tego modeludysponuje mocą 306 KM.

 

Nowe BMW X5 na horyzoncie

BMW opublikowało pierwsze zdjęcia odświeżonego modelu X5, któryotrzymał m.in. nowe jednostki napędowe.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017