Wyszukiwałeś:

308 X

SW X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 308 SW

Spróbuj też wyszukać: 308 175 rozrząd 308 sw Peugeot 308 SW

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Zapowiedź 308 SW

Wprawdzie na wystawie we Frankfurcie odbędzie się światowa premiera modelu308 w wersji hatchback, to jednak Francuzi zaprezentują jednocześnie wersjękombi.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Peugeot 308 z jubileuszem

Trzy miesiące po rynkowym debiucie Peugeot 308 świętuje swój pierwszyjubiluesz produkcyjny. Kompaktowy model został wyprodukowany już w 100 000egzemplarzy.

 

Peugeot 308 SW już w Genewie

Na wystawie w Genewie, kilka miesięcy po debiucie modelu 308, Peugeotzaprezentuje już wersję kombi (SW) tego kompaktowego auta.

 

Peugeot 308 CC w Paryżu

Po hatchbacku oraz ostatnio wersji SW (kombi) Peugeot wprowadzi już niebawem dosprzedaży swój kompaktowy model 308 w wersji z otwieranym, twardymdachem. Premiera światowa w październiku na wystawie w Paryżu.

 

Minivan Peugeota?

Jednym z najważniejszych aut, jakie będzie można zobaczyć na stoiskuPeugeota podczas zbliżającej się wystawy w Paryżu, będzie koncepcyjnyPrologue. Model ten stanowi zapowiedź samochodu z klasy minivanów.

 

3008 - pierwsza seryjna hybryda Peugeota w Genewie

Światowa premiera „crossover by Peugeot”, to najważniejszewydarzenie na stoisku Peugeota, które odbędzie się na saloniesamochodowym w Genewie. Francuska marka zamierza tam zaprezentować wersjęprodukcyjną modelu 3008 (również w wersji hybrydowej). Drugą ikonątegorocznej wystawy w garażu Peugeota będzie 308 CC.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "308 SW".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017