Wyszukiwałeś:

31

. Znaleziono 1454 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 31

Spróbuj też wyszukać: 23 s3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1454 wszystkich):

Już pięć milionów Audi A6

Dzisiaj (31 stycznia) z taśmy produkcyjnej fabryki w Neckarsulm zjechałpięciomilionowy egzemplarz modelu A6, który swoją karierę, jeszcze jako Audi100, rozpoczął przed 37 laty.

 

Światowe standardy bezpieczeństwa z dolnośląskiego Autoliv

Dolnośląski Autoliv Poland to producent nowoczesnych rozwiązań z dziedzinysystemów bezpieczeństwa takich jak: poduszki powietrzne i pasybezpieczeństwa. Produkty dostarczane do niemal wszystkich marek pojazdówsamochodowych spełniają światowe standardy bezpieczeństwa.

 

Nowy most na Nysie Kłodzkiej

Około rok czasu trwała budowa nowego mostu na rzece Nysa Kłodzka wmiejscowości Skorogoszcz (woj. opolskie). Całkowity koszt inwestycji wyniósłokoło 24 mln zł.

 

Gliwicka "dekawka" w remoncie

Dzisiaj tj. 31 lipca rozpoczął się długo oczekiwany remont ponad7-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 88 w Gliwicach - betonowy fragmentAlei Jana Nowaka - Jeziorańskiego. Prace potrwają do końca października 2007roku.

 

Solaris nagrodzony za eksport

Firma Solaris Bus & Coach S.A. w konkursie o Nagrodę Gospodarczą WojewództwaWielkopolskiego otrzymała nagrodę dla najlepszego Eksportera w Wielkopolsce.

 

Od początku roku zainwestowali miliard euro

Wszystko wskazuje na to, że Polska jest wciąż atrakcyjnym krajem dlapotencjalnych inwestorów. W pierwszym półroczu Polska AgencjaInformacji i Inwestycji Zagranicznych zrealizowała aż 31 projektów,dotyczących m.in. branży motoryzacyjnej.

 

Szczecin: Nowe mosty nad Odrą i Regalicą

Urząd Miejski w Szczecinie poinformował o oddaniu do użytku nowychmostów nad Odrą i Regalicą, które znalazły się w ciągu drogikrajowej nr 31. Budowa nowych przepraw w ciągu ulicy Autostrada Poznańskakosztowała około 83,44 mln zł.

 

F1: Deszczowy thriller w Malezji

Po przejechaniu 32 z 56. okrążeń z powodu opadów deszczu, sędziowieprzerwali wyścig o Grand Prix Malezji na torze Sepang. Wygrał drugi raz wsezonie Jenson Button, a na drugim miejscu uplasował się Nick Heidfeld zBMW-Sauber.

 

Szwecja: nowe przepisy dotyczące opon zimowych

Zmieniły się szwedzie przepisy dotyczące opon zimowych przy wjeździeoraz wyjeździe ze Szwecji. Według nowego prawa, zagraniczne samochody osoboweoraz lekkie ciężarówki muszą być wyposażone w opony o głębokościbieżnika przynajmniej trzy milimetry w okresie od 1 grudnia do 31 marca,jeżeli warunki zimowe będą się utrzymywać. Dla pojazdów o masiepowyżej 3,5 t bieżnik musi mieć wysokość minimum pięć milimetrów.

 

Alpine Bau trudno rozstać się z A1

W połowie grudnia ubiegłego roku GDDKiA wypowiedziała umowę Alpine Bau– wykonawcy prac na autostradzie A1 Świerklany – Gorzyczki. Powodembyło  notoryczne uchylanie się od warunków kontraktu, któreskutkowały kilkumiesięcznymi opóźnieniami. 29 grudnia 2009 roku SądOkręgowy w Warszawie na wniosek Alpine Bau  wydał postanowienie, na mocyktórego wykonawca musi opuścić teren budowy najpóźniej do 31stycznia 2010 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017