Wyszukiwałeś:

315

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 315

Spróbuj też wyszukać: BMW 1982 315

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Ferrari z oponami Goodyear

Jednym z ciekawszych wydarzeń tegorocznego salonu w Paryżu była prezentacjanowego Ferrari F430, następcy modelu 360 Modena, który zostałwyposażony w wyjątkowe opony typu Runflat – Goodyear Eagle F1 EMT.

 

Maybach promuje opony

Na zlecenie niemieckiej firmy oponiarskiej Fulda powstał 700-konny MaybachExelero. Maksymalna prędkość ponad 350 km/h tego luksusowego coupe ma byćskuteczną kampanią promującą opony wysokich osiągów.

 

Najmocniejsze Z4

Na salonie motoryzacyjnym Auto Show w Detroit w styczniu 2006 r. światowąpremierę będzie miał BMW Z4 M Roadster.

 

Ruszyła budowa terminalu w Gdańsku

W Gdańsku rozpoczęła się budowa największego, nowoczesnego terminalukontenerowego w Polsce. Dzięki inwestycji możliwości przeładunkowegdańskiego portu zwiększą się do 1 mln kontenerów rocznie.

 

Druga generacja S80

Na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Genewie (od 28 lutego)zaprezentowana zostanie druga generacja Volvo S80. Do sprzedaży flagowe Volvotrafi już w czerwcu.

 

Nowa tłocznia Hydrapres

Pod koniec września bieżącego roku firma Hydrapres S.A. otworzyła nowątłocznię. Obiekt powstał na terenie Parku Przemysłowego w Solcu Kujawskim.Hydrapres to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji elementówtłoczonych dla sektora motoryzacyjnego.

 

Continental na przekór kryzysowi

W trudnych dla rynku czasach dział opon ciężarowych Continental ogłosiłnajwiększą w swojej historii ofensywę nowych produktów. Firmarozszerza ofertę i planuje zwiększyć udział w rynku opon do pojazdówciężarowych. W połowie kwietnia tego roku zaprezentowane zostaną nowe serieopon R, L oraz W do pojazdów ciężarowych. Planowanych jest osiem nowychtypów w pięciu rozmiarach: 295/80, 315/80, 315/70, 295/60 i 315/60.

 

Technologia Goodyear Retread

Nowy standard bieżnikowania opon Goodyear pozwala korzystać ze wszystkichzalet Technologii Max oferowanej w nowych oponach. TreadMax to najnowsza liniaproduktów bieżnikowanych dla opon z generacji Max Technology. Nowyprodukt łączy w sobie właściwości opon z rodziny technologii Goodyear Max woponach bieżnikowanych, oferując parametry równe tym, jakie znajdziemyw nowej oponie z technologią Max. Wprowadzając TreadMax, Goodyear ustanawianowy standard dla branży opon do samochodów ciężarowych.  

 

Michelin X MultiWay XD – pierwszy na rynku uniwersalny rozmiar 295/60 R 22.5

Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin X MultiWay XD – pierwsząwszechstronna oponę o rozmiarze 295/60 R 22.5 do samochodówciężarowych na osie napędowe. Dzięki niej, jak deklarujeproducent, kierowcy pojazdów o dużej pojemności ładunkowej będąmogli bezpiecznie poruszać się na wszystkich typach nawierzchni i w każdychwarunkach atmosferycznych. Opony Michelin X MultiWay XD wejdą na rynek wsierpniu 2009 roku.

 

Nowe rozmiary opon zimowych Goodyear'a

Goodyear przedstawił nowe rozmiary w ofercie opon zimowych na przednią inapędową oś pojazdów ciężarowych, autobusów iautokarów. Najnowsze opony w tej ofercie to 295/60R22.5 Goodyear UltraGrip WTS na oś przednią oraz 315/60R22.5 Goodyear Ultra Grip WTD na ośnapędową

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017