Wyszukiwałeś:

317

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 317

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Fiat wśród liderów eksportu

W ubiegłym roku bardzo dobre wyniki produkcyjne uzyskał Fiat Auto Poland SA.Wielkość eksportu natomiast stawia tę firmę na czele polskichprzedsiębiorstw eksportujących swoje produkty.

 

Udany rok Fiata

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Fiat Auto Poland SA, które dzisiaj (25.03)obradowało w Bielsku - Białej, zatwierdziło sprawozdanie finansowe za rokobrotowy 2004. To kolejny rok, który dobrze zapisał się w historii spółki.

 

2,5 km obwodnicy Pilzna

W środę, 9 listopada odbędzie się uroczyste otwarcie 2,5 km obwodnicymiejscowości Pilzno w województwie podkarpackim. Budowa trwała od lipca 2004roku i kosztowała około 35 mln zł.

 

Land Rover Freelander 2

Land Rover Freelander drugiej generacji, za oceanem sprzedawany pod zmienionąnazwą LR2, pojawi się na rynku już pod koniec tego roku.

 

Fiat wraca na podium

Fiat Auto Poland po 6 miesiącach br. - biorąc pod uwagę ilość sprzedanychsamochodów osobowych Fiat - zajmuje trzecie miejsce na rynku polskim, zilością 12 726 aut i udziałem w rynku 10,6 procent. Oznacza to wzrost o 0,5procent w stosunku do ubiegłego roku.

 

Freelander 2: Konserwatywny kontynuator

Od 1997 roku był on jednym z pionierów segmentu luksusowychsamochodów kompaktowych z napędem 4x4. W wielu krajach przez wiele latbył bestsellerem, natomiast w Wielkiej Brytanii królował aż do 2005roku. Po 10 latach pobytu na rynku, w końcu doczekał się swojego następcy,modelu Land Rover Freelander2.

 

Abt R8: 530 KM na jubileusz

Renomowany tuner samochodów marki Audi, Abt z okazji zbliżających się 110urodzin założenia firmy, zaprezentuje swoim fanom własną wizję nowegomodelu R8. Wzbogacony o dodatkowe 110 KM w porównaniu z wersją seryjnąsamochód zostanie oficjalnie zaprezentowany w tym roku, na salonie samochodowymIAA we Frankfurcie.

 

Centra na plusie

Poznański producent akumulatorów – Centra S.A., wchodząca w składamerykańskiego koncernu Exide Technologies, zakończyła ostatni rok budżetowy(od 1 kwietnia 2006 do 31 marca 2007), zyskiem w wysokości ponad 7,25 mln zł.W kolejnym roku spółka przewiduje inwestycje w wysokości 5,2 mln zł orazdalszy wzrost przychodów.

 

Relacja z budowy A-4 Zgorzelec - Krzyżowa

Minęło już ponad pięć miesięcy od przekazania wykonawcom placu budowy 51,4km odcinka autostrady A-4 ze Zgorzelca do Krzyżowej przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad. Nadszedł czas na relację z postępuprowadzonych prac.

 

Zdążymy na Euro 2012?

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2012 zbliżają się wielkimi krokami.Pozostało jedynie 1613 dni. Do tego czasu musimy przygotować całąniezbędną infrastrukturę. Dobrze wiedzą o tym drogowcy, którzyrealizują plan budowy dróg i autostrad na lata 2008-2012. Czy jednak udasię zdążyć z budową wszystkich dróg?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017