Wyszukiwałeś:

32

. Znaleziono 779 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 32

Spróbuj też wyszukać: blad 32

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 779 wszystkich):

Wały z unijnej kasy

22 mln zł - taką kwotą Unia Europejska wesprze przebudowę ul. WałyJagiellońskie w Gdańsku. Całkowity koszt remontu szacowany jest na 32 mlnzł.

 

Utrudnienia na trasie Grójec - Mińsk Mazowiecki

Po zimie rozpoczęły się bardzo intensywne roboty na całym odcinku drogikrajowej nr 50 Grójec - Mińsk Mazowiecki. Na całym odcinku występująutrudnienia w ruchu, prace potrwają do listopada.

 

ElstarOils wchodzi do strefy

Firma ElstarOils SA zamierza wybudować w Świdnicy zakład produkującybiokomponenty do paliw. Inwestycje mają przekroczyć 27 mln zł, a firmadeklaruje, że powstanie ok. 90 miejsc pracy. Na ta i na inne inwestycjepozwoliło rozporządzenie zmieniające obszar i granicę wałbrzyskiej SSE(zostało przyłączone ponad 127 ha gruntów).

 

Obwodnica Sulechowa

W drugiej połowie października 2006 roku oddana została do użytku obwodnicamiasta Sulechów w ciągu drogi krajowej nr 32.

 

Budują, remontują, planują

Wiosenna pogoda w styczniu umożliwiła kontynuację prac budowlanych nadrogach. Na krajowych szlakach przez Wielkopolskę ekipy firm drogowych pracująjednak w ograniczonym zakresie.

 

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Obwodnica Proszowic za 32 mln zł

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował opodpisaniu umowy na budowę obwodnicy Proszowic, która znajdzie się wciągu drogi wojewódzkiej nr 776. Ponad 3 km odcinek drogi będziekosztować 32 mln zł.

 

Zielona Góra zainwestuje w drogi

W ciągu najbliższych trzech lat Zielona Góra zamierza wydać około 140mln zł na realizację inwestycji drogowych na terenie miasta. Za te pieniądzema powstać kilka nowych dróg i rond. Przebudowane zostaną takżeistniejące drogi, m.in. Trasa Północna (w ciągu drogi krajowej nr 32).

 

221km/h koło szkoły

221 km/ h – to prędkość z jaką mknął na DK 19 kierowca Seata Leona.Zatrzymany przez policjantów lubartowskiej drogówki 32-letnimieszkaniec powiatu radzyńskiego nawet nie wyraził skruchy. Tydzień temu tensam mężczyzna został  zatrzymany przez tego samego policjanta zaprzekroczenie prędkości o ponad 67 km/h i wyprzedzanie w miejscuniedozwolonym.

 

Wnioski w sprawie obwodnicy Kargowej

Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę (PnB) obwodnicy Kargowej, w ciągu droginr 32 między Sulechowem a Wolsztynem, złożyła GDDKiA z końcem  2009 r.w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Jednocześnie został równieżzłożony wniosek o PNB do WUW w Poznaniu ze względu na lokalizację kilkusetmetrowego odcinka obwodnicy na terenie woj. Wielkopolskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017