Wyszukiwałeś:

320

. Znaleziono 243 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 320

Spróbuj też wyszukać: bmw 320 coupe 320 bmw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 243 wszystkich):

320 mln zł z UE na drogi

Podjęta została decyzja o przekazaniu ponad 320 mln zł z grantu środkówUnii Europejskiej na dofinansowanie budowy trzech projektów drogowych.

 

Volkswagen Passat - "Żółty Anioł"

Werdykt jest jednoznaczny: w plebiscycie czytelników ADAC "ŻółtyAnioł" 2006 oddano ponad 320 000 głosów. W kategorii"samochód" wybierano spośród 54 modeli. Zwycięzcą zostałVolkswagen Passat.

 

Mocniejszy diesel w S-klasie

Mercedes klasa S będzie oferowany teraz z nową, mocniejszą ośmiocylindrowąjednostką wysokoprężną oznaczoną symbolem 420 CDI.

 

Klasa S 320 CDI na "cztery łapy"

Mercedes hucznie obchodzi stuletnią tradycję montowania w swoich modelachnapędu na cztery koła 4Matic. Z tej okazji niemiecka marka przygotowałapremierową wersję Klasy S łącząc taki właśnie napęd z silnikiemwysokoprężnym, 320 CDI 4Matic.

 

4Matic z Klasą C

Tuż po debiucie rynkowym nowej Klasy C Mercedes rozszerza gamę modelu o wersjez napędem na wszystkie koła 4Matic. Układ ten będzie dostępny wsześciocylindrowych modelach - C 280, C 350 i C 320 CDI – od lata 2007.

 

320 Solarisów dla Aten

Kontrakt na dostawę 320 autobusów miejskich, podpisali przedstawicielefirmy Solaris Bus & Coach S.A. z ateńskim przewoźnikiem firmą E.THE.L.Jest to największe, jednorazowe zamówienia jakie do tej pory wygrałproducent autobusów marki Solaris.

 

Solaris sprzedał 320 autobusów

Podpisując kontrakt na dostawę 320 autobusów dla ateńskiegoprzewoźnika E.THE.L Solaris pobił swój rekord, kóry do tej porywynosił 260 autobusów.

 

Szybki gad do przewozu siana

Podobnie jak już to miało miejsce w historii, Ford przedstawił muskularnąodmianę swojego pickupa. 320-konny Ford F-150 SVT Raptor zadebiutuje podczassalonu tuningowego SEMA w Las Vegas.

 

Mercedes też ruszył z "kratkami"

Pięć modeli samochodów osobowych marki Mercedes jest obecniedostępnych w wersji z homologacją ciężarową. W tym roku do tej gamy autpozwalających na odliczenie pełnego VAT dołączą jeszcze 3 modele.

 

PACCAR nagrodzony za ekologię

Firma Kenworth, jedna z marek koncernu PACCAR do której należyrównież DAF, otrzymała prestiżową nagrodę „Doskonałość wdziedzinie czystego powietrza” od amerykańskiej Agencji OchronyŚrodowiska (EPA). Kenworth to pierwszy producent pojazdów użytkowych,który otrzymał to wyróżnienie od momentu powstania nagrody.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017