Wyszukiwałeś:

323

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 323

Spróbuj też wyszukać: bmw 323i berlingo 323 swiece

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

ADAC: Raport awaryjności 2005

Niemiecki Związek Samochodowy ADAC przedstawił raport awaryjności samochodówosobowych za rok 2005. Jak wynika ze statystyk najmniej awaryjnymi pojazdami unaszych zachodnich sąsiadów okazały się ich własne marki.

 

Bezawaryjne Japończyki

Samochody pochodzące od japońskich producentów zdominowały zestawienie stunajbardziej niezawodnych używanych samochodów z ostatniej dekady. Finalistówrankingu wybierano oraz oceniano z listy 55 tysięcy modeli.

 

Pół miliona Priusów

Toyota Prius, pierwszy masowo produkowany samochód z napędem hybrydowym,pokonał już barierę pół miliona sprzedanych egzemplarzy na wszystkichrynkach.

 

Rekordowy Diesel

Kilka dni temu przekroczona została magiczna bariera 320 km/h przy pomocypojazdu zasilanego silnikiem wysokoprężnym. Po dwóch tygodniach treningów natorze RAF Wittering w Wielkiej Brytanii, bolid JCB DIESELMAX osiągnąłprędkość 323 km/h.

 

BMW: Rekordowy marsz zatrzymany

Bawarskie BMW przerwało znakomitą passę zysków. W trzecim kwartalebieżącego roku niemiecki producent samochodów zanotował ujemny bilanshandlowy, jednak mimo to szefowie koncernu nie widzą przeszkód w osiągnięciuzamierzonych celów.

 

Powstanie nowy most na Odrze

Już w tym roku ma ruszyć budowa nowego mostu na Odrze w okolicach Ciechanowa.Obiekt powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 323 Radoszyce –Ciechanów. Inwestycja jest jednym z zadań Wieloletniego PlanuInwestycyjnego województwa dolnośląskiego.

 

Przyspieszają prace nad nowym mostem na Odrze

Nabierają tempa przygotowania do realizacji inwestycji związanej z budowąnowej przeprawy przez Odrę, która znajdzie się w ciągu drogiwojewódzkiej nr 323 Radoszyce – Ciechanów. W najbliższymczasie powinien zostać wybrany wykonawca tej wartej ponad 86 mln złinwestycji.

 

Dofinansowanie dla mostu w Ciechanowie

Budowa mostu na Odrze w ciągu drogi wojewódzkiej 323 w Ciechanowieotrzyma dofinansowanie w wysokości 43 mln zł ze środków unijnych wramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Oznacza to, że na budowę przeprawyw Ciechanowie, której całkowity koszt to ponad 86 mln złotych, połowapochodzić będzie z unijnej kasy.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017