Wyszukiwałeś:

324

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 324

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Przetarg na Głogowską

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił przetarg na przebudowę ulicyGłogowskiej na odcinku od autostrady A2 do Strumienia Junikowskiego. Projekt Ietapu zakłada zmodernizowanie oraz budowę drugiej nitki drogi ulicyGłogowskiej.

 

W 2008 roku pojedziemy 'ekspresową' Głogowską

Podpisano umowę na przebudowę ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Wykonawcąinwestycji jest konsorcjum Strabag Sp. z o.o. i Strabag AG. Projekt"Przebudowa ulicy Głogowskiej w Poznaniu od autostrady A2 do węzłaGórczyn - etap I od autostrady A2 do strumienia Junikowskiego" wyniesieprawie 157,7 mln zł. Inwestycja zakończy się do połowy 2008 roku.

 

Nowe inwestycje TRW w Częstochowie

Od symbolicznego wbicia łopaty rozpoczęła się kolejna inwestycja TRW wCzęstochowie. Budowa Centrum Inżynieryjnego samochodowych systemówbezpieczeństwa oraz Zakładu Poduszek Powietrznych amerykańskiego koncernumoże przynieść nawet 1100 nowych miejsc pracy.

 

Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach

Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach ma na celu zmniejszenieliczby wypadków i ich ofiar oraz liczby kolizji na drogachwojewódzkich, powiatowych, gminnych i miejskich poprzez przebudowęmiejsc najbardziej niebezpiecznych, w których dochodzi do największejliczby zdarzeń drogowych. Trzy edycje programu na lata 2005-2009 obejmująobecnie 345 zadań, których całkowita wartość szacowana jest na 324,7mln zł.

 

Powrócą kratki?

Pamiętamy je zapewne wszyscy. Kratka za tylną kanapą. Ich posiadanie byłojednym z podstawowych warunków, które dawało uprawnienia doodliczania podatku VAT zawartego w cenie kupowanego paliwa. I choć od ponadtrzech lat nie zapewniają już takiej możliwości, to jednak być możepowrócą.

 

325 tys. zł za Nissana GT-R

Wprawdzie fizycznie Nissan GT-R będzie dostępny dopiero za rok, to już odkwietnia będą przyjmowane zamówienia na to niezwykle ekscytujące auto.W Polsce ceny zaczynać się będą od 324.900 zł.

 

Rekordowy rok krakowskiej GDDKiA

Mijający 2008 rok był kolejnym rekordowym rokiem dla krakowskiego oddziałuGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W ciągu 12 miesięcy nainwestycje związane z modernizacją i rozbudową małopolskiej siecidróg krajowych wydano aż 1,4 mld zł.

 

A u nas rośnie!

Mimo iż - europejska i nie tylko - branża motoryzacyjna narzeka na corazsłabsze wyniki sprzedaży aut nowych, na naszym rynku początek rokuprzebiegał pod znakiem zwiększonej liczby zamówień w salonach.

 

Kolejne pieniądze na drogi w świętokrzyskim

Umowy wstępne na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego kolejnychinwestycji drogowych podpisały władze woj. świętokrzyskiego. Inwestycjeprowadzone będą m.in. w Kielcach oraz na drodze wojewódzkiej Nr 786.

 

Mniej wypadków, zabitych i rannych, ale więcej pijanych

873 mniej zabitych, 6.191 mniej rannych i 4.974 mniej wypadków drogowych– to optymistyczne statystyki na polskich drogach w 2009 r. Niestetyciągle wielu wsiada za kierownicę po alkoholu. Policjanci zatrzymali wzeszłym roku 173.324 takie osoby. Statystyka bezpieczeństwa ruchu drogowego wminionym roku jest mimo to najbardziej optymistyczna od 10 lat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017