Wyszukiwałeś:

325

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 325

Spróbuj też wyszukać: 320 bmw 325 1998r

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Ekspresowy dostawca

Czy połączenie cech małego samochodu dostawczego ze sportowymi elementamiwprost z rajdowych tras, typowymi dla aut WRC, jest możliwe? Ford przekonuje,że jak najbardziej.

 

Most Milenijny

Zbudowany przez Skanska Most Milenijny to największa inwestycja mostowa weWrocławiu w ciągu ostatnich 50 lat i najdłuższa przeprawa przez najszerszekoryto Odry w mieście. Wrocławski most okazał się najlepszym obiekteminżynieryjnym w konkursach "Budowa Roku 2004" oraz "SkanskaProject of the Year 2004".

 

Hyundai Tucson: Kolejny SUV

Kompaktowy SUV ma być raczej namiastką auta terenowego, znacznie lepiej maspisywać się na utwardzonych nawierzchniach, w ruchu miejskim. Propozycjątakiego auta jest Hyundai Tucson, który w tym roku dołączył do ofertykoreańskiego producenta.

 

Jeep Wrangler 2007

Jednym z ciekawszych wydarzeń trwających jeszcze targów motoryzacyjnych NAIAS2006 w Detroit był debiut nowego Jeepa Wranglera.

 

Lincoln: Zmodyfikowany Zephyr

Amerykański Lincoln zmienia stylistykę, silniki i nazwę w modelu Zephyr 2007.Auto swoją premierę będzie świętować na Salonie Samochodowym w Chicago.

 

Nowy Ford Galaxy

Na zbliżającej się wystawie motoryzacyjnej w Genewie zaprezentowana zostanienowa generacja Forda Galaxy, największego minivana marki.

 

Saab Aero X: Bio-myśliwiec

Salon Samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu koncepcyjnego pojazdu markiSaab o nazwie Aero X. Dwumiejscowe, sportowe Coupe ma łamać wszelkie kanonydotychczasowej myśli technicznej.

 

Amerykańskie krążowniki nad Wisłą!

Proste i masywne linie nadwozia, solidnie wykończone wnętrza oraz potężnesilniki. Czy takie cechy mogą być gwarantem sukcesu? Amerykańska markaCadillac zaczyna coraz szerzej rozkładać skrzydła na naszym rynku,wprowadzając do sprzedaży trzy nowe modele: Escalade, STS oraz SRX.

 

Koreańskie bliźniaki

Terenowo-rekreacyjny Hyundai Tucson oraz Kia Sportage stanowią dowód,że niewielkie modyfikacje techniczne oraz celne pomysły handlowe w przypadkujednego z nich potrafią zróżnicować rynkowe losy tych bliźniaczychkonstrukcji.

 

325 koni pod maską Insigni

Opel Insignia, zdobywca tytułu Car of the Year 2009, już wkrótcedostępny będzie w najmocniejszej wersji OPC z silnikiem 2,8 V6 turbo.Oficjalna premiera 7 maja na wystawie samochodowej w Barcelonie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017