Wyszukiwałeś:

328

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 328

Spróbuj też wyszukać: bmw e46 320d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Audi A8L z tytułem "America's Best Luxury Car"

Aluminiowa limuzyna klasy wyższej otrzymała wyróżnienie amerykańskiegoczasopisma specjalistycznego "Auto Week Award 2004".

 

Peugeot 307: Kompaktowy drapieżca

Francuski kompakt jest dostępny na rynku już od czterech lat. Choć o gustachnie powinno się rozmawiać, to z pewnością Peugeot 307 należy do jednych znajładniejszych aut klasy średniej niższej.

 

Skoda: na wschód!

Pozycja lidera na rynku środkowoeuropejskim (w tym i w Polsce) już niewystarcza. Skoda rozgląda się bowiem za największymi rynkami wschodnimi -Rosją, Chinami i Indiami.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

BMW Concept Car 328: (Aero)dynamizm

BMW zaprezentowało swój najnowszy model studyjny 328 Mille Miglia TouringCoupe. Niemiecka marka chce w ten sposób zademonstrować swoje technicznemożliwości tworzenia aut przyszłości bazując na historycznychosiągnięciach.

 

Umarł Roadster, niech żyje Roadster!

Firma Allard po ponad 50 latach postanowiła wskrzesić legendarny modelRoadster J2X. Optycznie brytyjczyk, który obecnie montowany jest wKanadzie, pozostał wierny swoim przodkom. Pod maską jednak drzemią zupełniewspółczesne rozwiązania techniczne.

 

Globalny Hummer H3

Już za kilka tygodni dotychczasowe zestawienie marki Hummer zostanierozszerzone. Dołączy do niego samochód, który montowany jest w RPA, a terazbędzie sprzedawany na terenie całego globu. Mowa jest tutaj oczywiście omodelu Hummer H3.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Rusza remont na trasie Kamienna Góra - Borówno

Na 24 lipca br. zaplanowano rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr367 na trasie Kamienna Góra - Borówno. ponad (2,6 km). Kosztywykonania remontu wyniosą ponad 2 mln zł. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017