Wyszukiwałeś:

329

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 329

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Nadchodzą zmiany

Listopad zapowiada się niezwykle interesująco na polskim rynku motoryzacyjnym.W tym to miesiącu w życie wchodzi rozporządzenie Rady Ministrów nt.tzw. Polskiego GVO liberalizujące w znacznym stopniu branżę motoryzacyjną.

 

"Przedsiębiorstwa Fair Play"

Zakończyła się VIII edycja Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play".Do tegorocznej edycji zgłosiło się 686 przedsiębiorstw z całej Polski, 613ukończyło ją z wynikiem pozytywnym otrzymując tym samym tytuł i certyfikat"Przedsiębiorstwo Fair Play" 2005. Licznie reprezentowane były firmyz sektora motoryzacyjnego.

 

Premier obiecuje drogi

"Już w tym roku oddamy do użytku 224 km autostrad i 60 km drógekspresowych oraz położymy nową nawierzchnię na 2 tys. km dróg" -zdeklarował premier Kazimierz Marcinkiewicz, podczas dzisiejszego spotkania zinwestorami zagranicznymi.

 

3,5 % więcej aut w marcu

Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar opublikował dane dotyczące poziomuprodukcji polskiego przemysłu motoryzacyjnego w marcu bieżącego roku. Jakwynika ze statystyk, produkcja stale rośnie. W stosunku do lutego bieżącegoroku, wyprodukowano o 3,5 % więcej aut.

 

Oddano do użytku obwodnicę Starego Sącza

Zakończyła się rozpoczęta w październiku 2006 roku inwestycja związana zbudową obwodnicy Starego Sącza i nowego mostu nad Dunajcem. Była tonajwiększa w Małopolsce inwestycja realizowana w ramach ZPORR i kosztowała 57mln zł.

 

Qubo - mały i przestronny Fiat

Ciężko zaklasyfikować go do jakiejś konkretnej kategorii. Ciężko teżjednoznacznie wskazać, z kim przyjdzie mu się bezpośrednio zmierzyć. Takijest Fiat Fiorino Qubo, który właśnie wchodzi do sprzedaży na polskimrynku.

 

Mniej Opli, ale większa sprzedaż

Poziom ubiegłorocznej produkcji gliwickiego zakładu Opla, należącego doGeneral Motors, był o 8,3 procent niższy niż w rekordowym 2007 roku. Zdrugiej jednak strony koncern zanotował w Polsce wzrost sprzedaży swoichmarek.

 

Ekologiczny Bentley

Kryzys i coraz ostrzejsze normy emisji spalin sprawiają, że najbardziejortodoksyjni producenci luksusowych samochodów przestają być odporni nawszechobecną "eko-wrażliwość". Do tej grupy dołączy niebawemBentley ze swoim "zielonym" modelem Continental Supersports.

 

Veritas RS III w Paryżu

Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Paryżu zostanie zaprezentowanysamochód Veritas RS III, który poza niesamowitym wyglądem będziedysponować ponadprzeciętnymi osiągami.

 

Nowy Bentley pręży muskuły

Wiadomo już, że za kilka miesięcy trafi do sprzedaży nowy modelultra-luksusowej marki Bentley. Poza wysmakowanym wnętrzem auto będziezaskakiwać jeszcze bardziej niebanalnymi osiągami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017