Wyszukiwałeś:

33

. Znaleziono 731 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 33

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 731 wszystkich):

Avant na polskie drogi

Niemiecki producent ogłosił właśnie ceny wchodzącego lada moment naeuropejskie salony modelu Audi A6 Avant Allroad Quattro. Ceny samochodu, któryrozszerzy gamę marki Audi mają zaczynać się od 33.530 funtów.

 

33 km odnowionej drogi

Ponad 30 mln zl pochłonął zakończony właśnie remont 33-kilometrowegoodcinka drogi nr 773 Sieniczno - Wesoła w województwie małopolskim. 22 mlnzł (75%) przeznaczonych na ten cel pochodziło ze środków ZPORR.

 

Końcówka wakacji na drogach

Jak wynika z raportu dotyczącego ostatniego weekendu wakacji, który wtym roku odbył się trochę później niż zwykle, ostatnie powroty zurlopów minęły w miarę bezpiecznie, bez większych utrudnień w ruchu.

 

33 Solbusy dla Sił Powietrznych RP

28 listopada przedstawiciele Agencji Mienia Wojskowego odebrali pierwszeautobusy Solbus C 10,5 wyprodukowane w ramach kontraktu na 33 pojazdy.Odbiorcą finalnym i użytkownikiem Solbusów będą Siły PowietrzneRzeczpospolitej Polskiej.

 

AE Group Polska zainwestuje 33 mln euro

Niemiecki inwestor AE Group wybuduje na terenie kostrzyńsko–słubickiejSSE nowoczesny zakład odlewniczy i obróbki metali m.in. pod potrzebyprzemysłu motoryzacyjnego.

 

F1: Wurz "testowym" w Hondzie

Ponownie w roli kierowcy testowego. Alexander Wurz po sezonie spędzonym wzespole Franka Williamsa przenosi się do Hondy. 33-letni Austriak dziękiswojemu sporemu doświadczeniu ma pomóc japońskiemu zespołowi ponownienawiązać walkę z najszybszymi ekipami w Formule 1.

 

Ponad pół miliona aut w pół roku

W ciągu pierwszego półrocza 2008 roku z linii produkcyjnych polskichzakładów zjechało ponad pół miliona nowych aut. Pomimopogarszającej się sytuacji na rynku motoryzacyjnym, poziom produkcji jestwyższy aż o 33,6% niż w ubiegłym roku.

 

Narkotestery w akcji

W ciągu roku działalności z wykorzystaniem narkotesterów polskapolicja przebadała prawie 33 tys. kierujących. Dzięki temu ujawniono 874osoby kierujące pod wpływem środków odurzających.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

GDDKiA żąda od Alpine Bau 40 mln euro kary

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad żąda od konsorcjum AlpineBau zapłaty kary umownej w wysokości około 40 mln euro, czyli 15 proc.kontraktu za rozwiązanie umowy na budowę 18,3-kilometrowego odcinka autostradyA1 Świerklany – Gorzyczki z winy wykonawcy. GDDKiA rozpoczęła jużformalną procedurę wyegzekwowania kary.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017