Wyszukiwałeś:

331

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 331

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Audi A8 L z silnikiem 12-cylindrowym

Prezentując wydłużoną wersję modelu A8 Audi przedstawił najbardziejsportową luksusową limuzynę. Dwanaście cylindrów, 450 KM (331 kW) i 580 Nm– wzrost o 30 KM i 20 Nm w porównaniu z poprzednikiem – oznaczaniezwykłą moc i doskonałe osiągi.

 

Skoda goni Toyotę

Samar przedstawił najnowsze wyniki sprzedaży nowych samochodów na polskimrynku. W listopadzie z polskich salonów wyjechało łącznie 21 331 nowych aut.Były to najczęściej modele Skody i Toyoty, którzy to producenci zacięciewalczą o pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedanych pojazdów w ciągubieżącego roku.

 

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła sięprezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszymrynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zzaOceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLSWagon.

 

Suzuki w top 10 światowych producentów

Japoński dziennik Nihon Keizai Shimbun of Japan opublikował rankingdziesięciu największych światowych producentów samochodów woparciu o dane za styczeń – czerwiec 2008. Do pierwszej dziesiątki(miejsce 10-te) pierwszy raz w historii wdarła się marka Suzuki.

 

Uterenowiony Saab 9-3

Po dość długim oczekiwaniu w końcu jest. Podczas marcowego salonusamochodowego w Genewie będzie można zobaczyć Saaba 9-3X - nową wersjęnadwoziową 9-3. Sprzedaż na europejskim rynku ruszy w drugiej połowiebieżącego roku.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

JWRC: Michał Kościuszko czeka na "argentyńskie tango"

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak przygotowują się już do startu wRajdzie Argentyny, piątej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata(WRC). Polacy reprezentujący fabryczny zespół Suzuki Sport Europebędą bronić pozycji lidera w klasyfikacji Junior WRC, samochodów klasyS1600.

 

Nissan 370Z za 174,4 tys. zł

W polskich salonach Nissana można już zamawiać nowe sportowe coupe tejjapońskiej marki - 370Z. Za najtańszą wersję wyposażeniową trzeba będziezapłacić co najmniej 174.400 zł.

 

Wielkopolska trasa S11 gotowa

W latach 2006 - 2009 przebudowana została jedna z największych wielkopolskicharterii – droga krajowa nr 11. Trasa łączy Pomorze ze Śląskiem. Robotybyły podzielone na trzy etapy. Ich łączna wartość wyniosła ponad 331 mlnzł brutto.

 

Wzrost, choć tak naprawdę to spadek

Choć statystyki sprzedaży samochodów nowych na polskim rynku i wsierpniu, i od początku roku wskazują na nieznaczny wzrost, to jednak wciążspora w tym zasługa reeksportu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017