Wyszukiwałeś:

333

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 333

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Powrót serii "6"

Po 14 latach nieobecności BMW zaprezentowało nowy samochód serii 6.

 

SLR zrzuca dach

Lubisz czuć wiatr we włosach przy prędkości 333 km/h? Producent sportowegomodelu McLaren Mercedes SLR przygotowuje właśnie specjalną wersję tegosamochodu o nadwoziu z odkrytym dachem.

 

Ponad 715 tys. aut ‘made in Poland’ w 2006 roku

Produkcja samochodów w 2006 roku przekroczyła 715 tysięcy sztuk. Z polskichzakładów wyjechało prawie 609 tys. samochodów osobowych i ponad 106 tys. autdostawczych. Gros produkcji - około 96% trafiło na rynki zagraniczne.

 

Volvo na czele

Obok takich czynników mających wpływ na sprzedaż samochodównowych, jak cena, niezawodność, bezpieczeństwo czy marka, niebagatelną rolęodgrywają też salony dealerskie. Okazuje się, że sami dealerzy bardzoróżnie oceniają markę, którą "handlują". Najwyższywynik satysfakcji dealerskiej uzyskało Volvo, zaś na końcu listy znalazłsię Nissan.

 

Fiaty, Alfy, Lancie do serwisu

Wada układu hamulcowego jest przyczyną wezwania do serwisówwłaścicieli niektórych modeli marek Fiat, Alfa Romeo oraz Lancia.

 

5 milionów serii 5

29 stycznia 2008 roku jest kolejnym ważnym dniem w historii koncernu BMW. Tegodnia bowiem z taśm produkcyjnych fabryki w Dingolfing zjechał 5-milionowyegzemplarz serii 5 - wersja 530d w kolorze Carbon Black.

 

Nowe Audi S4 przed Paryżem

Audi opublikowało pierwsze oficjalne zdjęcia i detale najnowszej odsłonysportowego modelu S4. Nowe auto będzie można zobaczyć na żywo podczastargów w Paryżu. Producent pokaże je w wersji sedan jak i kombi, a narynku pojawi się w marcu przyszłego roku.

 

Nowe lampy i MMI w Audi S5

Przyszły rok dla Audi S5 będzie stał pod znakiem lekkiego odświeżenia.Najpierw pod jego maską pojawi się nowy 333-konny silnik z doładowaniem, aprzy okazji otrzyma on nowoczesne lampy oraz system MMI trzeciej generacji.

 

Audi A5 bez dachu

Audi co rusz raczy nas coraz ciekawszymi kąskami. Najpierw wypuściło na ryneknajładniejsze coupe w swojej historii, a teraz przyszedł czas nanajładniejszy kabriolet o smukłych liniach.

 

Sportowo-rekreacyjna hybryda

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów SUV-ów i ekologii. NowePorsche Cayenne S pojawi się w 2010 roku w nowej odsłonie. Po raz pierwszy wsamochodzie tej marki pojawi się hybrydowy napęd.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017