Wyszukiwałeś:

34

. Znaleziono 709 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 34

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 709 wszystkich):

Prawie 2 tys. pijanych kierowców

Podczas czterech świątecznych dni (14-17.04) na drogach naszego krajuzatrzymanych zostało prawie 2 tys. pijanych kierowców. W wypadkachzginęły 34 osoby.

 

Ceny gazu do góry

Autogaz w Polsce podrożał w ostatnim tygodniu, zarówno w handluhurtowym, jak i detalicznym, jego średnia cena na dystrybutorach zbliża siędo 2 zł za litr.

 

Częstochowa: wiadukt przejezdny

Wiadukt na Jagiellońskiej w Częstochowie wreszcie jest przejezdny dlakierowców. Po decyzji Śląskiego Wojewódzkiego Inspektoratu NadzoruBudowlanego w Katowicach został udostępniony do ruchu. Budowę wiaduktu wciągu drogi krajowej nr 43 rozpoczęto w lipcu 2005 roku. Całkowita wartośćwykonanych robót wynosi około 34 mln zł.

 

Skoda Fabia czy... Skoda Fabia – oto jest pytanie

Długo się zastanawialiśmy w redakcji, z jakim innym autem, porównaćnową Skodę Fabię? Stara była przecież klasą sama w sobie i trudno byłoznaleźć godnego rywala. Nowa nie powinna być gorsza, więc tym trudniej opodobnego konkurenta. W końcu wpadłem na genialny pomysł i wybrałem.Porównaliśmy nową Fabię z... nową Fabią.

 

Rozpoczął się remont DW 964

Rusza inwestycja związana z modernizacją drogi wojewódzkiej nr 964 naponad 34 km odcinku z Wieliczki do Kasiny Wielkiej. Zakończenie pracremontowych, wartych blisko 39 mln zł, planowane jest na grudzień 2010 roku.

 

64 punkty karne w 20 minut

W ciągu 20 minut 34-letni motocyklista "zarobił" 64 punkty karne.Pirat, poruszający się motocyklem, został zatrzymany przez policjantówz Lęborka na krajowej 6. Mężczyzna uciekał przed funkcjonariuszami 190 km/h.Kierujący najprawdopodobniej utraci prawo jazdy i zapłaci grzywnę.

 

Nowa hala produkcyjna TRW Polska

Polska spółka należąca do amerykańskiego koncernu TRW, zajmującegosię produkcją komponentów na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego,zakończyła inwestycję w Częstochowie. Za 34,5 mln zł wybudowano nową halęprodukcyjną i centrum inżynieryjne.

 

W tym roku kupimy 20 tys. małych aut

Ciągle rosnące ceny paliw sprawiły, że znów wzrosło zainteresowaniemałymi samochodami. Małe samochody używane (3-letnie) to wydatek rzędu 34– 50% wartości nowego. Jest to zatem interesująca propozycja dlakierowców nie posiadających większej gotówki.

 

WTCC: SEAT idzie na mistrza

Po szóstym spotkaniu, które odbyło się na torze w Estoril wPortugali, Mistrzostwa Świata Samochodów Turystycznych WTCC 2008 FIA sąna półmetku. Na prowadzeniu zarówno w klasyfikacjikierowców jak i producentów dominuje ekipa Seata. Bilanshiszpańskiego zespołu po pierwszych sześciu spotkaniach to 7 zwycięstw, 11miejsc na podium i 3 pole positions.

 

Urlopy przyczyną spadku produkcji

Krajowi producenci samochodów nie mogą zaliczyć sierpnia do udanychmiesięcy. Z danych opublikowanych przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnegowynika, że w sierpniu osiągnięto najniższy od początku roku poziomprodukcji. Powodem był szczyt sezonu urlopowego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017