Wyszukiwałeś:

340

. Znaleziono 217 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 340

Spróbuj też wyszukać: 338

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 217 wszystkich):

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachmotoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

Solarisy w Warszawie

Dzisiaj, tj. 13 września odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partiiautobusów Solaris Urbino 18 z klimatyzacją przestrzeni pasażerskiej dlaMiejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie. W uroczystości wzięliudział przedstawiciele władz miasta, stołecznych przedsiębiorstwkomunikacyjnych oraz właściciele firmy Solaris Bus & Coach.

 

Łopaty poszły w ruch

Dzisiaj, 14 września w samo południe, odbyło się uroczyste rozpoczęciemodernizacji drogi krajowej nr 4 na odcinku Targowisko - Tarnów. Całkowitykoszt inwestycji wyniesie około 340 mln zł i potrwa 1,5 roku.

 

BMW seria 3: 320km w 320d

Późnoletnie popołudnie w warszawskim centrum jest niemal jak sennykoszmar kierowcy. Tysiące samochodów wokół, niemal zero ruchu,widoczny naocznie gorąc jeszcze przypiekającego letniego słońca ioparów z rur...horror automaniaka.

 

Aktualizacja Renault Megane

Renault wprowadzi wkrótce do sprzedaży odświeżoną wersję Renault MeganeII. Poza zmianami w wyglądzie poszerzy się także gama silników i pojawiąsię dodatkowe elementy wyposażenia.

 

Mitsubishi Lancer Evo IX w Polsce!

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się właśnie najnowszy, znanywszystkim entuzjastom, flagowy model tej marki - Lancer Evolution IX. Towielkie święto wszystkich miłośników tego modelu.

 

395-konny diament Mitsubishi

W ofercie firmy MMC Car Poland znalazły się nowe, dodatkowo wyposażone wersjeflagowego modelu spod znaku Trzech Diamentów - Mitsubishi Lancera Evolution IX.Dzięki modyfikacjom moc silnika zwiększono do 340, 360 a nawet 395 KM!

 

Nowa przeprawa w Brzegu Dolnym

W okolicach Brzegu Dolnego planowana jest budowa nowej przeprawy przez Odrę. Wzwiązku z tym ma zostać przygotowana dokumentacja przedprojektowa,która wskaże optymalną lokalizację dla nowego mostu i drogi mającejpołączyć drogę krajową nr 94 z drogą wojewódzka nr 340.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

340-konne Audi A3

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Audi wprowadzi do swojejgamy nowego "hot-hatcha", mocniejszego niż model S3. Informacje takieujawnił jeden z członków zarządu firmy odpowiedzialny za rozwójtechnologiczny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017