Wyszukiwałeś:

341

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 341

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Peugeot 307: Kompaktowy drapieżca

Francuski kompakt jest dostępny na rynku już od czterech lat. Choć o gustachnie powinno się rozmawiać, to z pewnością Peugeot 307 należy do jednych znajładniejszych aut klasy średniej niższej.

 

Hybryda na tylny napęd

Nowy Lexus GS 450h posiada zupełnie nowy napęd hybrydowy, który może ześmiałością konkurować z konwencjonalnymi silnikami ośmiocylindrowymi.Samochód ten używa systemu Lexus Hybrid System, który jest bardzo dobrąalternatywą dla silników napędzanych benzyną oraz modeli wysokoprężnychdominujących w jego segmencie.

 

Sojusz Renault-Nissan wciąż czwarty

Sojusz Renault Nissan umocnił się na czwartej pozycji w rankingu producentówsamochodowych pod względem liczby egzemplarzy sprzedanych w 2006 r.

 

Zezwolenie dla Hoerbigera

Niemiecka firma Hoerbiger Automotive Sp. z o.o., będąca producentemkomponentów (m.in. systemów przekładni) dla przemysłumotoryzacyjnego, otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności na terenieWałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Premiera roku Mercedesa

Mercedes prezentuje kolejną, już piątą serię modelową auta klasy SUV.Mercedes GLK to połączenie komfortu z umiejętnościami radzenia sobie wterenie. Tak istotne połączenie, że szef koncernu Dieter Zetsche okrzyknąłten model największą premierą Mercedesa w tym roku.

 

Lepsza organizacja ruchu to mniej wypadków?

Wojewoda Śląski razem ze Śląską Komendą Wojewódzką Policji wKatowicach rozpoczął akcję pod tytułem „Razem bezpieczniej nadrodze”, której celem jest podniesienie stanu bezpieczeństwapoprzez poprawę organizacji ruchu w najniebezpieczniejszych miejscach.

 

Budujemy drogi z Funduszu Spójności

Ministerstwo Infrastruktury opublikowało dane dotyczące wykorzystaniaśrodków z Funduszu Spójności, które przeznaczono naprojekty związane z transportem. Sfinansowane inwestycje są związane m.in. zbudową autostrad A2 i A4.

 

Solaris nie boi się kryzysu

2008 rok był udany dla największego polskiego producenta autobusów,czyli firmy Solaris Bus & Coach. Pomimo kryzysu zwiększyła ona znacznieprodukcję i zatrudnienie. W porównaniu do 2007 roku, wzrosły także jejprzychody.

 

WRC: Hirvonen goni Loeba

Fin Mikko Hirvonen (Ford Focus) został zwycięzcą 55. Rajdu Akropolu -siódmej eliminacji mistrzostw świata. Drugi był Francuz Sebastien Ogier(Citroen C4), który miał 1.12 min straty.

 

Kamery wyeliminują martwą strefę

Brytyjska firma Alpine Electronics of UK Ltd. rozpoczęła pracę nadprojektem, który ma wyeliminować tzw. martwą strefę w samochodachciężarowych – częsty powód kolizji, do których dochodziprzy zmianie pasa. Rozwiązaniem tego problemu ma być specjalny system kamer.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017