Wyszukiwałeś:

342

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 342

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

GM na wystawie SEMA, cz. II

W sumie koncern General Motors zaprezentował w Las Vegas gamę kilkunastumodeli różnych marek wchodzących w skład międzynarodowego koncernu.

 

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

S3 Szczecin - Gorzów w 2009 r.

Według wstępnych założeń ponad 81 kilometrowy odcinek trasy ekspresowej S3Szczecin - Gorzów Wlkp. zostanie oddany do użytku z początkiem 2009 roku. Szacuje się , że realizacja zadania wyniesie łącznie 342,3 mln EUR. W tymdofinansowanie z Funduszu Spójności UE to prawie 291 mln EUR.

 

Mapa gruntów na medal

Pierwsza edycja konkursu "Grunt na medal" dobiegła końca. Powstaław ten sposób mapa najlepszych lokalizacji rekomendowanych przez PAIiIZ S.A. imarszałków województw. Z całego kraju napłynęło 342 zgłoszeń, spośródktórych wyłoniono głównych laureatów, czyli szesnaście gmin (po jednej zkażdego województwa), nazywanych "złotą szesnastką".

 

Strabag przebuduje czwórkę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę namodernizację drogi krajowej nr 4 na odcinku Ropczyce – Klęczany. Jest tokolejna część zadania związanego z przebudową fragmentu Machowa –Łańcut. Prace zostaną wykonane w ciągu 18 miesięcy.

 

Bezpieczniej na dolnośląskich drogach

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wydała w ubiegłymroku ponad 140 mln zł. Pieniądze przeznaczono w większości na remontyistniejącej sieci dróg wojewódzkich. Prace prowadzono nakilkunastu odcinkach o łącznej długości ponad 70 km.

 

Trwają prace na krajowej szesnastce

Od września ubiegłego roku trwa przebudowa drogi krajowej nr 16 Barczewo– Biskupiec. Do tej pory drogowcy przeprowadzili prace przygotowawcze irozpoczęli roboty ziemne. Powstają także obiekty inżynierskie. Trasa ma byćgotowa już w listopadzie 2010 roku.

 

670 koni pod maską Lambo

Już standardowy Lamborghini Murcielago jest marzeniem niejednego miłośnikaokropnie szybkich samochodów. Tymczasem na wystawie w Genewiezaprezentowana została wersja LP 670-4 SuperVeloce z jeszcze mocniejsząjednostką.

 

Rusza remont na trasie Kamienna Góra - Borówno

Na 24 lipca br. zaplanowano rozpoczęcie remontu drogi wojewódzkiej nr367 na trasie Kamienna Góra - Borówno. ponad (2,6 km). Kosztywykonania remontu wyniosą ponad 2 mln zł. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Remonty na dolnośląskich wojewódzkich

Sezon remontowy w pełni. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei realizujeremonty na podlegających jej drogach wojewódzkich. Kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na kilkunastu odcinkach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017