Wyszukiwałeś:

345

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 345

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Monster-Truck Rampage

Dodge Rampage to kolejna propozycja w segmencie dużych pickupów. Tenkoncepcyjny model został zaprezentowany podczas wystawy Chicago Auto Show 2006.

 

Wydajne Saaby

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych AMI w Lipsku zostanie zaprezentowanasportowa seria szwedzkiego producenta samochodów, Saab Performance. Przywspółpracy z oficjalnym partnerem, Hirsch Performance, zajmującym sięsportowym wyposażeniem powstaną bardzo wydajne modele.

 

Honda ustanawia 9 rekord

Honda ustanowiła nowe rekordy produkcji w roku fiskalnym w Europie, AmerycePółnocnej, Azji i Chinach, co oznacza 9 z rzędu rekord wszechczasówprodukcji zagranicznej i światowej. Produkcja na całym świecie zwiększyłasię o 5,0%.

 

Produkcja R8 jeszcze w 2006

Pod koniec bieżącego roku rozpocznie się produkcja sportowego modelu Audi R8.Wyposażone w 10-cylindrowy silnik auto w sprzedaży powinno pojawić się wpołowie 2007 roku.

 

Utrudnienia na A4

Na podróżujących autostradą A4 Katowice-Kraków czekają utrudnienia wruchu. Koncesjonariusz - Autostrada Małopolska poinformował o remontachobiektów mostowych oraz nawierzchni.

 

Więcej na drogi wokół stolicy

Samorząd województwa mazowieckiego planuje, że w latach 2006-2009 powstanieponad 860 km dróg na całym Mazowszu. Wartość tych inwestycji wyniesie 1,7mld zł. Najwięcej, bo blisko 900 mln zł zaplanowano na przebudowę traswyjazdowych z Warszawy oraz dróg w aglomeracji warszawskiej.

 

Rośnie produkcja samochodów w Polsce

Liczba samochodów osobowych i dostawczych, które w ciągu ostatnich jedenastumiesięcy br. opuściły rodzime zakłady produkcyjne wyniosła 658 600 sztuk.Wynik ten jest o ponad 17 proc. wyższy w stosunku do roku ubiegłego -poinformował instytut Samar, monitorujący rynek motoryzacyjny.

 

Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach

Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych na Drogach ma na celu zmniejszenieliczby wypadków i ich ofiar oraz liczby kolizji na drogachwojewódzkich, powiatowych, gminnych i miejskich poprzez przebudowęmiejsc najbardziej niebezpiecznych, w których dochodzi do największejliczby zdarzeń drogowych. Trzy edycje programu na lata 2005-2009 obejmująobecnie 345 zadań, których całkowita wartość szacowana jest na 324,7mln zł.

 

Wielkanoc na drogach

Policja w trosce o bezpieczeństwo podróżujących w czasie ŚwiątWielkanocnych zaplanowała wzmożone działania. Jednak nie poskutkowały one dokońca, gdyż od piątku na polskich drogach doszło do 345 wypadków, wktórych zginęło 50 osób, a 472 osoby zostały ranne.Zmniejszyła się jedynie liczba pijanych kierowców.

 

Ostrożnie w ostatni weekend wakacji

345 osób zginęło na polskich drogach w ciągu wszystkichdotychczasowych, wakacyjnych weekendów tego roku. To o 152 ofiary mniejaniżeli rok wcześniej. Zadbajmy wspólnie, by te statystyki ostatniego,rozpoczynającego się weekendu były jak najmniej tragiczne. Od piątku doniedzieli kilka tysięcy policjantów czuwać będzie nad powrotami zwakacyjnych wojaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017