Wyszukiwałeś:

346

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 346

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

VW nie sprzeda Seata

Podczas spotkania delegacji rządu hiszpańskiego z władzami koncernuVolkswagen AG, niemiecka strona zapewniła, iż nie zamierza sprzedawaćhiszpańskiej marki, a nawet zwiększy swoje zaangażowanie w tym kraju.

 

Taxi Seat

Hiszpański Seat już od kwietnia 2006 roku do swojej oferty wprowadzi specjalnypakiet pozwalający na rejestrację w Niemczech modeli Altea, Toledo i Alhambrajako taksówek.

 

Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

W związku z prowadzonymi na terenie miasta Wrocławia remontami dróg od 26sierpnia obowiązuje zakaz wjazdu do Wrocławia samochodów ciężarowych odopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton jadących drogą nr 8 zkierunku Warszawy, w kierunku Kudowy Zdroju. Samorządowcy miejscowości, przezktóre wytyczony został objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce)domagają się natychmiastowego cofnięcia decyzji.

 

GM Poland na plusie

General Motors Poland sprzedał w 2006 roku 29 720 samochodów osobowych, czylio 840 sztuk (+3%) więcej niż w roku 2005. Udział GM w pogrążonym przezznaczną część roku w stagnacji Polskim rynku wzrósł z 12,26 do 12,43procent (+1,5%).

 

Drogi i kolej z Funduszu Spójności

W ramach Funduszu Spójności zostanie sfinansowanych 19 projektówdrogowych o łącznej wartości ponad 1 652 mln euro oraz 17 projektówkolejowych o wartości ponad 1 223 mln euro.

 

Rekordowa produkcja w 2007 roku

Ubiegły rok był w porównaniu do ostatnich lat rekordowy pod względemwysokości krajowej produkcji samochodów osobowych i dostawczych.Łącznie wyprodukowano prawie 790 tysięcy aut, co stanowi 10% wzrost wstosunku do 2006 roku.

 

WRC: Loeb nie pozostawił złudzeń

Obrońca tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) po razpierwszy w karierze wygrał Rajd Walii GB, piętnastą i ostatnią tegorocznąeliminację mistrzostw świata. Świeżo upieczony mistrz świata, którykoronę najlepszego kierowcy rajdowego na świecie przywdział już piąty raz zrzędu, dzięki wygranej dowiózł także do mety tytuł mistrzowskikonstruktorów dla zespołu Citroena.

 

Mitsubishi z rekordem wszechczasów

Okazuje się, że kryzys, słabsze wyniki sprzedaży niekoniecznie dotycząrynku polskiego, a przynajmniej nie wszystkich marek. Luty był dla Mitsubishinajlepszym jak dotąd miesiącem w całej historii firmy na naszym rynku.

 

Fiesta przegoniła Golfa

Choć w finałowej potyczce o tytuł "World Car of the Year"Volkswagen Golf pokonał Forda Fiesta, to jednak w marcu to mały Ford cieszyłsię większą popularnością, przynajmniej jeśli chodzi o europejski rynek.

 

Tyski Fiat zwiększa produkcję na eksport

Fiat Auto Poland S.A. wyprodukował w  marcu 57 236 samochodów, tj.o 17 062 szt. (42,5%) więcej niż w marcu ubiegłego roku. To świetny wynikzwłaszcza w czasach kryzysu gospodarczego. Na rynki eksportowe trafiło ponad97% produkcji pierwszego kwartału br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017