Wyszukiwałeś:

347

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 347

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Dobry rok FAP

Mimo iż ubiegłoroczna sprzedaż nowych samochodów także i u Fiata była naniskim poziomie, to jednak Fiat Auto Poland może mieć powody do zadowolenia.

 

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Peugeot 907 w Goodwood

Francuski producent samochodów Peugeot zakomunikował, że podczasnadchodzącego festiwalu w Goodwood zostanie zaprezentowany dwunastocylindrowykoncept o nazwie 907 GT. Weźmie on udział w wyścigu super-samochodów.

 

Peugeot 907 w Goodwood

Francuski producent samochodów Peugeot zakomunikował, że podczasnadchodzącego festiwalu w Goodwood zostanie zaprezentowany dwunastocylindrowykoncept o nazwie 907 GT. Weźmie on udział w wyścigu super-samochodów.

 

Wrocław: jedno 'wąskie gardło' mniej

Od soboty kierowcy mogą przejechać wyremontowanym odcinkiem al. Armii Krajoweji wiaduktem w ciągu drogi wojewódzkiej nr 347 we Wrocławiu. Aleja ArmiiKrajowej to najstarsza część obwodnicy śródmiejskiej.

 

Plany inwestycyjne Mazowsza na 2007 rok

Mazowiecki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zamierzeniach inwestycyjnych na rok 2007. Według zapowiedziministerstwa transportu w latach 2007-2013 w województwie mazowieckim mapowstać 571 km dróg krajowych.

 

Milion Skód w ciągu roku

To kolejny ambitny cel, jaki stawiają przed sobą władze czeskiej marki, poprzekroczeniu w ubiegłym roku pierwszy raz w historii firmy poziomu półmiliona wyprodukowanych aut. W tym celu m.in. powstaną nowe fabryki pozaCzechami.

 

Nowa Fabia kombi, stare ceny

Wprowadzenie nowej generacji jakiegoś modelu zazwyczaj wiąże się z wyższymicenami w porównaniu do poprzednika. Tak być jednak nie musi, o czym przekonujeSkoda szykując się do wprowadenia na rynek drugiej generacji Fabii w wersjikombi.

 

Utrudnienia w ruchu na A-4

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska S.A., będącakoncesjonariuszem autostrady A-4, poinformowała o utrudnieniach w ruchu naodcinku od Katowic do Krakowa.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017