Wyszukiwałeś:

350

. Znaleziono 289 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 350

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 289 wszystkich):

Maybach promuje opony

Na zlecenie niemieckiej firmy oponiarskiej Fulda powstał 700-konny MaybachExelero. Maksymalna prędkość ponad 350 km/h tego luksusowego coupe ma byćskuteczną kampanią promującą opony wysokich osiągów.

 

Wstęp do luksusu

Na targach Chicago Auto Show zaprezentowana została piąta generacja modeluLexus ES. Auto to, które do sprzedaży trafi pod koniec kwietnia, będziedostępne tylko na rynku amerykańskim.

 

Toyota Auris z silnikiem V6!

Toyota Blade Master G - to nowy wariant modelu Auris, który niebawem pojawisię w sprzedaży na rynku japońskim. Co jest w nim szczególnego? Silnik V6 omocy 276 koni mechanicznych, który pochodzi od Lexusa IS 350.

 

Gdańsk: Więcej pieniędzy na Trasę Sucharskiego?

W 2007 roku na budowę Trasy Sucharskiego rząd planował przeznaczyć 200 mlneuro, jednak teraz jest szansa na większy budżet. Ministerstwo Infrastrukturychce przeznaczyć na ten cel 350 mln, jednak decyzja należy do Ministerstwarozwoju Regionalnego.

 

Na celowniku: Nowy Nissan z rodziny Z

Kuj żelazo póki gorące chciałoby się powiedzieć patrząc na nowągenerację Nissana 350Z. Japońskie Coupe w nowej odsłonie nie tylko uzyskawiększy silnik ale także agresywną sylwetkę zapoczątkowaną przez modelGT-R, którego duży sukces pozwolił Nissanowi ponownie powrócićdo ekstraklasy sportowych maszyn.

 

Nissan 370Z tuż przed premierą

Nissan nie doczekał do rozpoczęcia wystawy w Los Angeles, gdzie 370Z będziemiał swoją światową premierę, i zaprezentował pierwsze zdjęcia nowejgeneracji swojego sportowego coupe.

 

Kielce: Wybudują estakadę i tunel

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego pozytywnie zaopiniował budowęwęzła drogowego w Kielcach, w miejscu gdzie krzyżują się drogiwojewódzkie nr 762 i 786. Projekt zakłada m.in. budowę 350 m estakady itunelu dla pieszych.

 

1.350 koni w Bugatti

Marka Bugatti od zawsze była producentem wyjątkowych samochodów,które mogły się chwalić ponadczasowymi osiągami. Nawet jeśli firma wprzeciągu swojej działalności miała bardzo długie okresy stagnacji. W tymroku przypada jubileusz stu lat istnienia firmy i na tą okazję stworzonospecjalne auto.

 

Z tym Lancerem Subaru nie ma szans

Jeśli Mitsubishi Lancer Evolution X to dla Ciebie za mało, to ta wersjacywilnej wersji rajdowego Lancera powinna spełnić Twoje oczekiwania. Podmaską aż 350 koni mechanicznych.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017